PostWysłany: Pią 20:01, 08 Cze 2012    Temat postu: Back to top

Przemo trafił w wynik Sad

toja

Posty: 1389

PostWysłany: Pią 20:14, 08 Cze 2012    Temat postu: Back to top

...ale w przebieg gry chyba nikt!!! Tym większe gratulacje dla właściwego typu wyniku! smile

Jacek_jozefow

Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 300

Skąd: Józefów

PostWysłany: Pią 20:15, 08 Cze 2012    Temat postu: Back to top

po pierwszej połowie zapowiadał się lepszy wyniki ale 1:1 nie jest źle jak na początek

PostWysłany: Sob 9:28, 09 Cze 2012    Temat postu: Back to top

Z przebiegu całego meczu remis trzeba uznać za sukces,bo o ile pierwsza połowa w naszym wykonaniu była ok to już o drugiej lepiej nie wspominać.Nie wiem tylko po co dla Smudy ławka rezerwowych skoro nie wykorzystał żadnej zmiany oprócz tej wymuszonej.Macieja Rybusa to ja w tym meczu nie widziałem.Nie przypominam sobie ani jednego jego rajdu.Jeżeli rywale przeanalizują dokładnie Nasz mecz to szybko wyciągną wnioski,że polska drużyna gra praktycznie cały mecz prawym skrzydłem i postarają się o wyłączenie dortmundzkich zawodników. Co do sędziowania to nie dziwię się Grekom,że po meczu byli źli na Hiszpana bo szczególnie w pierwszej połowie nie popisał się,a czerwona kartka jest tego najlepszym przykładem.

JamieC

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 1101

Pomógł: 27 razy

PostWysłany: Sob 9:41, 09 Cze 2012    Temat postu: Back to top

Co do szczegółów - faktycznie Rybusa w tym meczu było chyba najmniej. Pewnie był szykowany Grosicki, tylko ta kartka Szczęsnego pokrzyżowała plany. Wojtek też nie popisał się żadnymi interwencjami, wtedy kiedy był potrzebny - oględnie mówiąc nie podołał.

A kartka dla Greka jak najbardziej z zasłużona, bo to była jedynie żółta. Gdyby nie pomógł przewrócić się Murawskiemu, to ten wychodził na czystą pozycję. Może i 25 metrów od bramki, ale dalej miał tylko bramkarza. A skoro jedną żółtą już miał, to nie ma zlituj.

sobolek

Posty: 2042

Skąd: D.D.

PostWysłany: Sob 9:44, 09 Cze 2012    Temat postu: Back to top

Pozwolę się nie zgodzić z Tobą Krzyśku.Pierwsza żółta dla Greka za nic bo nie było tam żadnego uderzenia łokciem tylko zwykła męska gra w powietrzu jakiej w meczu mnóstwo.A co do drugiej żółtej to Murawski by nie wychodził na czystą gdyż przed faulem już praktycznie leżał na murawie i nie maiłby szans dojścia do tej piłki.

Ale za znawcę piłki nożnej to na pewno się nie uważam

Pierwszej kartki nie rozpatruję, bo była i już. Przy pokazywaniu drugiej sędzia nie powinien kalkulować za co dał poprzednią. Zawodnik ma ją na koncie więc powinien się z nią liczyć w swoich zagraniach. Co do drugiej, rzeczywiście muszę przyznać że swój osąd napisałem na podstawie tego co widziałem wczoraj w tłumie Mr. Green

A widziałem kontakt, leżącego Murawskiego a potem wielki szał kibiców, tak jakby ta czerwona kartka oznaczała co najmniej walkowera. Dlatego obejrzałem teraz na yt tę sytuację kilkukrotnie. Murawski przed kontaktem faktycznie nie stał w pionie, ale daleki jestem od stwierdzenia że "praktycznie leżał". Według mnie spokojnie utrzymałby równowagę - tyle że Sokratis bardzo twórczo się na nim oparł. To nie jest sytuacja gdzie sędzia "musi" czy "powinien" dać żółtą - ale "spokojnie może". No i dał.

..
.
.
.
.może link się utrzyma przed interwencją UEFA Mr. Green

Ostatnio zmieniony przez JamieC dnia Sob 10:03, 09 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 279

PostWysłany: Sob 10:10, 09 Cze 2012    Temat postu: Back to top

To i ja wyrażę swoje zdanie. Jedynie do czego można się przyczepić w tej sytuacji to jest to, że sędzia nie dał od razu czerwonej kartki, tylko najpierw dał drugą żółtą i dopiero czerwoną. Ale to jego "widzimisie". Nasz zawodnik wychodził na pozycję sam na sam i został sfaulowany. Podobna sytuacja do czerwonej kartki Szczęsnego. Tylko, że Szczęsny nawet nie próbował udawać, że nie przekracza przepisów tylko świadomie to zrobił.

Wojtek

Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 2058

Pomógł: 20 razy
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Sob 12:26, 09 Cze 2012    Temat postu: Back to top

Mnie najbardziej wkurzyło to, że zabrakło myślenia. Mamy 1:0, jednego zawodnika więcej i już tylko jedną połowę do zagrania. Czy się nie prosi o wyrachowanie ? Dziewięciu zawodników na własnej połowie, Lewandowski na desancie i zapraszamy Greków do odbierania nam piłki, niech sobie biegają. NAM się nie śpieszy, ja do ciebie, ty do mnie, do bramkarza, a czas leci. Kto powiedział, że ma być ładnie ?!

Mario22

Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 357

PostWysłany: Sob 12:47, 09 Cze 2012    Temat postu: Back to top

No i wyszły paszporty Franza. Padaczka+Nieudolność=Boenisch! To co ten człowiek wyprawia to jest jakaś parodia. 2 razy piłka odbiła się od niego jak od ściany, a przyjąłby ją każdy przeciętny junior Izolatora Boguchwała. Do tego ze 3 podania do Greków i faul tuż przed linią pola karnego. Gra tylko dlatego, że Smuda to zawzięty cham, który nie przyzna się do błędu i jak już dał mu paszport to teraz będzie go trzymał, choćby był ślepy na jedno oko.

Dalej weźmy na tapetę Perquisa. Najpierw mógł zostać bohaterem i podwyższyć na 2-0, jednak zamknął oczy, uderzył ile fabryka dała i jeszcze do tego piłka zeszła mu z nogi. Tu można mu wybaczyć bo to nie środkowy napastnik, ale potem było tylko gorzej. Najpierw przewrócił się w polu karnym i dotknął piłki ręką, na szczęście sędzia nie gwizdnął. W drugiej połowie raz przysnął jak łapali na spalonego lecz Samaras okazał się jeszcze bardziej nieudolny i pozdrowił piłką kibiców siedzących na wysokości trzeciego piętra. A na koniec odpuścił napastnika, który strzelił nieuznaną bramkę z centymetrowego spalonego, czyli tak naprawdę miał farta.

Polańskiego i Obraniaka można podsumować razem bo jeden i drugi przeszli obok meczu, jeden nie rozdzielał piłek i nie pokazywał się do gry, a drugi nawet nie straszył Greków jakimś ostrzejszym wejściem, Murawski przynajmniej próbował walczyć, dużo biegał i czasem postraszył jakimś niegroźnym faulem.

Kolejni którzy zawiedli to Szczęsny i Rybus, Maciek podobnie jak jego naturalizowani koledzy po prostu przeszedł obok meczu i nie wziął na siebie jakiś dryblingów czy wrzutek, a Wojtek powinien bardziej przykładać się do treningów niż do wywiadów. Tuż przed euro powiedział, że Boruc wysoko zawiesił poprzeczkę, ale jego interwencje gówno dały. Tylko że Boruc chociaż uratował kiedyś remis, a Szczęsny wczoraj o mało nie załatwił porażki, a końcówkę sezonu w Arsenalu miał już mocno przeciętną, żeby nie powiedzieć słabą. Media kreowały go na gwiazdę turnieju, ale póki co wyrósł jedynie na mocnego w gębie, pewnego siebie gówniarza, który zawodzi we kluczowych momentach.

Reszty bym się nie czepiał, na słowa uznania zasługuje oczywiście przede wszystkim Przemek Tytoń i tego chyba uzasadniać nie muszę. Trio z Dortmundu też nie zawiodło, prawa strona była naszą najsilniejszą bronią, oczywiście dopóki nie opadliśmy z sił.

Generalnie zrobili i tak więcej niż się po nich spodziewałem, obstawiałem nudny, ciężki do oglądania mecz zakończony w najlepszym razie wymęczonym remisem. Tymczasem nasi od początku żwawo ruszyli na przeciwinika i jedynie szkoda tej drugiej połowy, bo rozumiem że mogli już nie mieć tyle sił ile trzeba po pierwszej połowie, ale grając u siebie z osłabionym rywalem, po prostu mieli obowiązek utrzymać te 1-0!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)