Forum Jaka to Melodia? Strona Główna Jaka to Melodia?
quiz muzyczny


Najgłupsze teksty piosenek.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Muzyczna ruletka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
mrówka



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 3415
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 38 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: śląsk
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Wto 23:31, 30 Paź 2007    Temat postu: Back to top

krzmarek napisał:
emku napisał:
Każdy ma swoją logikę.
Ja bym to jeszcze rozszerzył: każdy ma taką logikę na jaką sobie zasłużył. smile


krzmarek- trochę cie poniosło, nieprawdaż ?
tendencyjność, ktorą zarzucasz MQ - jest moim zdaniem po prostu wyłącznie upodobaniem do pewnego typu muzyki, w której jest coś więcej niz rytm ktory wpada w ucho lub słowa rymujace się do "częstochowa"
jak mi się coś nie podoba- szukam innej stacji albo wyłączam radio- i nastawiam płytę, z której płynie wyłącznie to co lubie, albo- co jest mi akurat najbardziej potrzebne ( co pasuje do nastroju)

a Ty słuchasz wszystkiego jak leci z równym upodobaniem?????


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
mrówka



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 3415
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 38 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: śląsk
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Wto 23:38, 30 Paź 2007    Temat postu: Back to top

krzmarek napisał:
mrówka napisał:
mój typ na ten wątek to jest utwór Wilków, a zwłaszcza fragment :
..jestem juz zmęczony wracam dzis do żony .."
jako kobieta, żona od jakiegos czasu - protestuję !!!!
tylko męski egoistyczny (...) punkt widzenia mógł przyświecać takiemu stwierdzeniu - która kobieta chciałaby takiego "zmęczonego" z powrotem ????
mnie ten tekst zawsze wkurza ...
Rozumiem, że Twój kobiecy egoizm przez Ciebie przemawia. smile
A która kobieta chciałaby takiego delikwenta? Kochająca! Tylko gdzie takie (poza kochającymi same siebie i swoje dzieci) znaleźć? Sad Crying or Very sad Confused Shocked Sad Mad
A mnie nie wkurza. To bardzo mądre życiowo stwierdzenie!


Twoim zdaniem - kochająca kobieta chciałaby faceta, ktory wraca do niej zmęczony kochanką ?
a niby w imię czego- ona ma go kochać , jak od niej odszedł do kochanki ?
a mądrośc życiowa właśnie dowodzi, że kobiety "kupuja" takie teksty po uprzednim porzuceniu - i to nie wychodzi jednak ( moim zdaniem) na ich korzyść
chyba raczej - to taka często spotykana kolejność zdarzeń - właśnie w imię kochania dzieci , itp ...
a dzieci uczą się, że można oszukiwać , że byle czym można się wykręcić od odpowiedzialności .. i potem same mają takie życiowe dylematy ..

chociaż być może to kwestia tego, czego komu do tzw. szczęścia potrzeba
mówię w swoim imieniu - wyłącznie

w młodości przebywałam bardzo dużo wśród "bicepsów i macho" - czyli sportowców , ale nie jak dojrzałam do różnych poważnych decyzji to zorintowałam się , że nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba
dla mnie akurat - ważne jest "to co niewidoczne dla oczu", żeby przytoczyć klasyka - a inne sprawy sa w dalszej kolejności

a egoizm - zwłaszcza taki zdrowy - w którym harem jest zarezerwowany dla innej tradycji i kultury- polecam wszystkim !!!!
pozdrawiam
kochająca żona swojego męża ( nie kupujaca byle czego )


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
krzmarek
Zablokowany


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 1625
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 98 razy
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 1:09, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

mrówka napisał:
a Ty słuchasz wszystkiego jak leci z równym upodobaniem?????
Jasne, że nie! Nawet tej samej piosenki słucham z różnym upodobaniem w różnych chwilach i okolicznościach przyrody.
Ale potrafię wyobrazić sobie i uszanować to, że ktoś inny ma inną wrażliwość i przez to nie musi być głupi (bo słucha głupich tekstów), niedobry (muzyka jest tylko albo dobra, albo zła, więc jak słucha złej, to jest nie teges), niewrażliwy itd. itp. No i nie oceniam czegoś, zanim tego nie posłucham. A jak słucham, to staram się zrozumieć. A jak mi się to nie uda, to raczej wstrzymuję się z opinią, zwłaszcza negatywną.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
krzmarek
Zablokowany


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 1625
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 98 razy
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 1:37, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

mrówka napisał:
Twoim zdaniem - kochająca kobieta chciałaby faceta, ktory wraca do niej zmęczony kochanką ?
Tak. I nie rożróżniałbym płci. To samo dotyczy facetów
mrówka napisał:
a niby w imię czego- ona ma go kochać , jak od niej odszedł do kochanki ?
A w imię miłości właśnie! Jak się kogoś kocha (a nie tylko siebie) to chce się, żeby było mu (kochanej osobie) dobrze.
mrówka napisał:
a mądrośc życiowa właśnie dowodzi, że kobiety "kupuja" takie teksty po uprzednim porzuceniu - i to nie wychodzi jednak ( moim zdaniem) na ich korzyść chyba raczej - to taka często spotykana kolejność zdarzeń - właśnie w imię kochania dzieci , itp ...
a dzieci uczą się, że można oszukiwać , że byle czym można się wykręcić od odpowiedzialności .. i potem same mają takie życiowe dylematy ..
Te rzeczy, o których piszesz wynikają ze sposobu doboru partnera przez panie. Preferują takich, którzy nie dają nadziei na wierność, a potem się dziwią. Najciekawsze, że nie sobie, tylko całemu światu.
A uczenie dzieci oszukiwania, to zupełnie inne i bardzo obszerne zagadnienie.
mrówka napisał:
chociaż być może to kwestia tego, czego komu do tzw. szczęścia potrzeba
mówię w swoim imieniu - wyłącznie
Święte słowa, tu nie ma żadnych kontrowersji.
mrówka napisał:
w młodości przebywałam bardzo dużo wśród "bicepsów i macho" - czyli sportowców , ale nie jak dojrzałam do różnych poważnych decyzji to zorintowałam się , że nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba
To dopiero pierwszy etap, ale dobrze, że i to dostrzegłaś. smile
mrówka napisał:
dla mnie akurat - ważne jest "to co niewidoczne dla oczu", żeby przytoczyć klasyka - a inne sprawy sa w dalszej kolejności
Nie wiem czy mamy to samo na myśli pod tym określeniem, ale dla uproszczenia przyjmuję, że tak, więc jakaś nadzieja dla Ciebie jest. Z tym, że jesteś kobietą, a to niezbyt służy stabilizacji poglądów. smile
mrówka napisał:
a egoizm - zwłaszcza taki zdrowy - w którym harem jest zarezerwowany dla innej tradycji i kultury- polecam wszystkim !!!!
pozdrawiam
Ja zdrowego egoizmu (poza instynktem samozachowawczym na poziomie szacunku do życia) nie znam w przyrodzie. Każdy jest toksyczny. Więc nie polecam! Wystarczy, że toleruję.
mrówka napisał:
kochająca żona swojego męża ( nie kupujaca byle czego )
Kochający kobiety pomimo ich kobiecości (kupujący i szanujący byle co). smile

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
mrówka



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 3415
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 38 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: śląsk
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Śro 9:05, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

krzmarek napisał:
mrówka napisał:
a Ty słuchasz wszystkiego jak leci z równym upodobaniem?????
Jasne, że nie! Nawet tej samej piosenki słucham z różnym upodobaniem w różnych chwilach i okolicznościach przyrody.
Ale potrafię wyobrazić sobie i uszanować to, że ktoś inny ma inną wrażliwość i przez to nie musi być głupi (bo słucha głupich tekstów), niedobry (muzyka jest tylko albo dobra, albo zła, więc jak słucha złej, to jest nie teges), niewrażliwy itd. itp. No i nie oceniam czegoś, zanim tego nie posłucham. A jak słucham, to staram się zrozumieć. A jak mi się to nie uda, to raczej wstrzymuję się z opinią, zwłaszcza negatywną.


jakoś mnie nie przekonałeś - ale obawiam się, że nawet się nie starałeś
Twój szacunek nie przejawia się za grosz w niektórych wypowiedziach pt. Ja bym to jeszcze rozszerzył: każdy ma taką logikę na jaką sobie zasłużył., Po pierwsze przy odrzucaniu "nieszanowanych" wykonawców stosujesz typowo damską logikę, opierającą się na odpowiedzialności zbiorowej., to jeden z Twoich podstawowych błędów logicznych!.....

uogólnienia do których się posuwasz są nadużyciem - bądź łaskaw chociaż zaznaczyć, że to wyłącznie Twoja opinia
wytykanie palcem - Twój błąd, twoj egoizm... - daruj sobie , ani śmieszne ani do rzeczy

wątek damsko-męski poruszyłam przy okazji piosenki Wilków - więc nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poza tym, że szowinistyczne teksty "typowo damska logika" albo przypisywana przez Ciebie niestałośc kobiet w poglądach - to już mnie wkurza
bo jakoś mało żartem to brzmi

nawet gdybyś był profesorem nauk muzycznych, absolutnie nic nie upoważniałoby Cię do takich kategorycznych stwierdzeń- to w kwestii muzycznych wypowiedzi
ale - jesteś amatorem- tak jak większość z nas na forum- i niech to wystarczy

pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
krzmarek
Zablokowany


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 1625
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 98 razy
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 16:56, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

mrówka napisał:
jakoś mnie nie przekonałeś - ale obawiam się, że nawet się nie starałeś
Zauważyłem, ale pewnie dlatego, że podeszłaś do moich wypowiedzi emocjonalnie zamiast rzeczowo. Ograniczyłaś się do epitetów, pomijając argumenty.
A co do starań - nie ustaję w wysiłkach. I nadziei. smile
mrówka napisał:
Twój szacunek nie przejawia się za grosz w niektórych wypowiedziach pt. Ja bym to jeszcze rozszerzył: każdy ma taką logikę na jaką sobie zasłużył., Po pierwsze przy odrzucaniu "nieszanowanych" wykonawców stosujesz typowo damską logikę, opierającą się na odpowiedzialności zbiorowej., to jeden z Twoich podstawowych błędów logicznych!.....
Czy to, że zauważam kobiecą odrębność jest brakiem szacunku? Nie ja to pierwszy zauważyłem i z pewnością nie ostatni, a poznanie kobiecej natury pozwala mi się z paniami nieźle dogadywać, bo właśnie szanuję ich odmienność i odrębność.
A jeśli chodzi o ten cytat, to nie zauważyłaś chyba dwóch "mordek" na końcu. Jedna z przymrużeniem oka, a druga z uśmieszkiem. A może nie wiesz co one oznaczają?
mrówka napisał:
uogólnienia do których się posuwasz są nadużyciem - bądź łaskaw chociaż zaznaczyć, że to wyłącznie Twoja opinia
Z całą determinacją oświadczam, że WSZYSTKIE (poza żartami) wypisywane przeze mnie opinie są MOIMI WŁASNYMI opiniami, a nie ogólnie obowiązującym prawem!
mrówka napisał:
wytykanie palcem - Twój błąd, twoj egoizm... - daruj sobie , ani śmieszne ani do rzeczy
Tego nie zrozumiałem. Jest dla mnie zbyt lapidarne. Jakbyś zechciała to rozszerzyć w celu rozjaśnienia, to chętnie odpowiem.
mrówka napisał:
wątek damsko-męski poruszyłam przy okazji piosenki Wilków - więc nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poza tym, że szowinistyczne teksty "typowo damska logika" albo przypisywana przez Ciebie niestałośc kobiet w poglądach - to już mnie wkurza
bo jakoś mało żartem to brzmi
Ale dlaczego Cię wkurza? Bo jest/są nieprawdziwa/e? A może dlatego, że tak jest naprawdę? Bez uzasadnienia trudno polemizować z Twoim wkurzeniem.
Nie wiem też dlaczego określenie "typowo damska logika" uznałaś za szowinistyczne? Przecież tam nie było cienia wartościowania! Czyżby to była znowu ta "kobieca logika"?
mrówka napisał:
nawet gdybyś był profesorem nauk muzycznych, absolutnie nic nie upoważniałoby Cię do takich kategorycznych stwierdzeń- to w kwestii muzycznych wypowiedzi
ale - jesteś amatorem- tak jak większość z nas na forum- i niech to wystarczy
A które moje kategoryczne muzyczne wypowiedzi masz na myśli?

I na koniec: czy brak epitetów wobec innych moich wypowiedzi (pominiętych przez Ciebie) jest oznaką tego, że się z nimi zgadzasz, czy jest to moje myślenie życzeniowe? A może znaczy jeszcze coś innego?


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Noiser



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 2732
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: my home is where I sleep

 PostWysłany: Śro 17:31, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

krzmarek napisał:

Sorry, Noiser, że nie odpowiedziałem na Twój post, ale dziwnym sposobem po prostu mi umknął i go nie zauważyłem. Doceniam Twój wysiłek w tak obszerną odpowiedź na moje pisanie i nie mogę pozwolić, żeby pozostała ona bez repliki, ale wymaga ona sporo czasu, więc odłożę ją na bardziej odpowiedni dla mnie termin.


A ja naiwny myślałem, że Twoje milczenie oznaczało przyznanie mi racji. Mr. Green

Cytat:

To, że może czasem na siłę próbuję Cię przekonać wynika z tego, że jak czytam Twoje wypowiedzi to czasami przyponinają mi się moje nasto- i dwudzestoletnie czasy, w których "błądziłem" podobnie jak Ty teraz. smile


Okres ,,błądzenia" mam już na szczęście za sobą. Chodzę swoimi drogami, wiem czego chcę od życia i zamierzam to osiągnąć. A tak poza tym to odnoszę wrażenie, że patrzysz na mnie ,,z góry". Confused

Cytat:
Jeśli dobrze zrozumiałem Twoje intencje, to mogę z całą wyobraźnią powiedzieć, że nie ma takiej rzeczy, o której mógłbym powiedzieć, że na pewno NIGDY jej nie zrobię!.


Czyżby? To podam brutalny przykład, żebyś zrozumiał co mam na myśli. Chcesz powiedzieć, że dopuszczasz możliwość zgwałcenia czy zamordowania kilkuletniego dziecka? Shocked Bo ja nie dopuszczam takiej myśli...mało tego...jak słyszę, że ktoś zrobił coś podobnego to zbiera mi się na wymioty. Confused To jest jedna z tych rzeczy której ja na pewno NIGDY nie zrobię. A Ty?

Cytat:
A na koniec chętnie bym się dowiedział czym dla Ciebie jest "obiektywność sama w sobie"?


Tzw. ,,czysty obiektywizm". Encyklopedyczna definicja tego słowa. Nie żadne pseudo obiektywne trudne piosenki, bo czegoś takiego nie ma, bo jeden Ci powie, że cos jest trudne a drugi na to samo powie, że łatwe i powiedzą to SUBIEKTYWNIE, w zależności od tego jak sie przygotowali i gdzie mają luki....więc tzw. ,,obiektywność" w tej konkretnej kwestii odpada co nie znaczy, że w ogóle jej nie ma.

Proszę...nie bijcie za off topa Mr. Green

edit robert:
No nie wiem Noiser...nie wiem Laughing ...Bo się chyba należy...
A tak na poważnie...to naprawdę prosze o przenoszenie rozmów tego typu na pw...I nie odchodzenie od tematu głównego.
Bo będę musiał usuwać posty!!! (a wcale tego nie chcę)

Widzę, że muszę tu częściej zaglądać.
Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
krzmarek
Zablokowany


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 1625
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 98 razy
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 19:16, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Cytat:
edit robert:
No nie wiem Noiser...nie wiem Laughing ...Bo się chyba należy...
A tak na poważnie...to naprawdę prosze o przenoszenie rozmów tego typu na pw...I nie odchodzenie od tematu głównego.
Bo będę musiał usuwać posty!!! (a wcale tego nie chcę)
Widzę, że muszę tu częściej zaglądać.
Pozdrawiam.


Szanowny Robercie! Czegoś to ja tu nie kojarzę! Z jednej strony admini nawołują do przenoszenia offtopowych dyskusji do innych tematów, a kiedy zakładam oddzielny temat, żebyśmy sobie mogli z Noiserem i innymi, którym nie wystarczają 2 ogólnikowe zdania w dyskusji, to mi się go blokuje!!?? Shocked Embarassed Evil or Very Mad Twisted Evil
W ogóle to już kiedyś wspominałem o tym, że blokowanie tematów jest, delikatnie mówiąc, bezsensowne. Bo czemuż ma to służyć?! Chyba nie temu, żeby nowi forumowicze, a ciągle ich przybywa!!, nie mogli się wypowiedzieć? A i staremu, po jakimś czasie też ma prawo się coś przypomnieć.
Tak więc w konkluzji: blokowaniu mówię wielkie NIEEEEE!
W związku z czym proszę o odblokowanie wszystkich zablokowanych tematów! I proszę się nie targować! smile


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
krzmarek
Zablokowany


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 1625
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 98 razy
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 19:18, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Noiser napisał:
Proszę...nie bijcie za off topa Mr. Green
Noiser, jak mi odblokują temat albo założę inny, to odpowiem Ci szczegółowo.

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Noiser



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 2732
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: my home is where I sleep

 PostWysłany: Śro 19:52, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

krzmarek napisał:
Z jednej strony admini nawołują do przenoszenia offtopowych dyskusji do innych tematów, a kiedy zakładam oddzielny temat, żebyśmy sobie mogli z Noiserem i innymi, którym nie wystarczają 2 ogólnikowe zdania w dyskusji, to mi się go blokuje!!?? Shocked Embarassed Evil or Very Mad Twisted Evil
W ogóle to już kiedyś wspominałem o tym, że blokowanie tematów jest, delikatnie mówiąc, bezsensowne. Bo czemuż ma to służyć?! Chyba nie temu, żeby nowi forumowicze, a ciągle ich przybywa!!, nie mogli się wypowiedzieć? A i staremu, po jakimś czasie też ma prawo się coś przypomnieć.
Tak więc w konkluzji: blokowaniu mówię wielkie NIEEEEE!
W związku z czym proszę o odblokowanie wszystkich zablokowanych tematów! I proszę się nie targować! smile


Popieram! Twisted Evil

Jeśli dany temat nie obraża nikogo, nie nawołuje do przemocy, faszyzmu itp, nie dubluje się czy nie wzbudza zainteresowania to nie powinien być blokowany. Evil or Very Mad

Dajcie sobie troche na luz....


edit robert:
Piszmy na temat i tyle...
P.S.
Ja jeszcze nie zablokowałem w mojej moderatoskiej karierze żadnego tematu...i tez osobiście jestem przeciw...Ale mam swoje własne inne powody...i nie miejsce ani cas na to żeby je tu przedstawaić...Chodzi tu o to że obszerne dyskusje są dobre...i radzi jesteśmy z zainteresowania...Ale można tez unokać odchodzenia od tematu...To nie jest takie trudne...
Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
krzmarek
Zablokowany


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 1625
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 98 razy
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 20:32, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Witaj Mój Sojuszniku w Walce z Blokowaniem! smile
Założyłem nowy temat "temat do prawdziwych dyskusji [blokowanie zakazane!] smile" w grupie "Totalny OT" i tam znajdziesz moją odpowiedź.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
emku
Królowa


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 19275
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 252 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Śro 20:47, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

krzmarek napisał:
Witaj Mój Sojuszniku w Walce z Blokowaniem! smile
Założyłem nowy temat "temat do prawdziwych dyskusji [blokowanie zakazane!] smile" w grupie "Totalny OT" i tam znajdziesz moją odpowiedź.


A kto niedawno przeganiał mnie ze strony Lista piosenek, dali mi stont i sio ?

Dobrze ,ze założyłeś odrębny temat do dyskusji - zajrzę tam z ciekawości, ale słowa nie powiem, bo mnie porozkładasz na czynniki pierwsze.
Ale żeby wam było raźniej - tez jestem przeciwna blokowaniu.
Fajnie, że się Noiser wreszcie odezwałeś, bo już się martwiliśmy o ciebie, czy nas nie porzuciłeś. A trochę odciągniesz krzmarka od innych tematów, może nie zdąży wtedy rozczłonkowywać naszych postów. Hłe, hłe hłe.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
krzmarek
Zablokowany


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 1625
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 98 razy
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 21:08, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

emku napisał:
A kto niedawno przeganiał mnie ze strony Lista piosenek, dali mi stont i sio ?
A ja! I jestem z tego dumny! smile
Dorwałem się na chwilę do władzy, to se porządziłem!
emku napisał:
Dobrze ,ze założyłeś odrębny temat do dyskusji - zajrzę tam z ciekawości, ale słowa nie powiem, bo mnie porozkładasz na czynniki pierwsze.
Tak jakbyś nie lubiła być rozkładana!? (na czynniki pierwsze, rzecz jasna!smile)
emku napisał:
Ale żeby wam było raźniej - tez jestem przeciwna blokowaniu.
Czyżby jakiś nowy układzik się zawiązywał? Szkoda, że nie ma Emilki i janosika - na pewno by się przyłączyli.

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
mitroma



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 546
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niemojki
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Śro 22:25, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Nawiązując do mojego juz dawnego posta związanego z jedną z piosenek Dody postanowilam znaleźć ową piosenkę i wkleić tu tekst. Życzę udanej zabawy przy czytaniu:)

Diamond bitch (chyba tytułu nie muszę nikomu tłumaczyć)

Gdy tylko ruszę tyłkiem,
lecisz niczym pies.
Znów całą noc marzyłeś,
żeby móc powąchać mnie.
Wiem jak chcesz robić to,
tylko ja tą rozkosz dam!

Ref:Moje uda rozchylone,
moje piersi tak cię podniecają!
Moje usta rozpalone,
moje biodra już Ci spać nie dają!

Gdy było nam źle starałeś się-
nosiłeś smycz z diamentami!
Stało się tak, że na mój znak
zjawił się ktoś między nami!
Gdy pani ci pozwoli,
wyliżesz grzecznie ją.
Lubisz jak cię dotyka!
Wyuzdana jestem bo,
wiem jak chcesz robić to,
tylko ja tą rozkosz dam!
Gdy prosisz mnie
o jeszcze raz, tracisz mój czas!
Gdy prosisz o
ten jeden dzień, znów męczysz mnie!


Czy to nie jest tragedia?


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Noiser



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 2732
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: my home is where I sleep

 PostWysłany: Śro 23:11, 31 Paź 2007    Temat postu: Back to top

mitroma napisał:

Czy to nie jest tragedia?


Trudno zaprzeczyć...tym bardziej, że na mnie osobiście ta jej cała anatomia nie robi wrażenia Mr. Green


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Muzyczna ruletka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach