PostWysłany: Pią 0:05, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

Czyżby "Fryzjer" sędziował dzisiejszy mecz?

Skąd: Świdnik

PostWysłany: Pią 6:39, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

Kim jest Howard Webb

Oto "bohater" wczorajszego meczu, kanalia i bydlę ,szmata i brytyjczyk .
Słyszałem wczoraj w jednej ze stacji telewizyjnych długą wypowiedź Zbigniewa Preisnera .Powiedział w konkluzji jedno , POLSKA powinna się wycofać z turnieju na znak protestu . I ja też tak uważam. A niech jeszcze który angol przyjedzie do Krakowa czy Warszawy i gołą dupą wymachuje , to Polacy powinni go wrzucić do najbliższego szamba . Precz z angolami , ta nacja zawsze nas gnębiła , a my broniliśmy kiedyś ich kraju . Nóż się sam w kieszeni otwiera na takiego palanta jakim niewątpliwie jest ta szmata Webb!!!

Ostatnio zmieniony przez Markban dnia Pią 6:40, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

ulunia

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 743

Skąd: dęblin/wawa

PostWysłany: Pią 7:37, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

czytałam, że ten pożal się Boże "sędzia" jest z zawodu .... policjantem. No jak on tak wlepia mandaty jak sedziuje na boisku to ja dziekuję i do Anglii sie nie wybieram.

Ale widac po jego gębie, że normalny to on raczej nie jest.

Ostatnio zmieniony przez ulunia dnia Pią 7:38, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

MARKBAN napisał:
Słyszałem wczoraj w jednej ze stacji telewizyjnych długą wypowiedź Zbigniewa Preisnera .Powiedział w konkluzji jedno , POLSKA powinna się wycofać z turnieju na znak protestu . I ja też tak uważam.
Pod tym też mogę się podpisać. Pod resztą... nie bardzo. Nie chcę na całą "nację" angielską patrzeć przez pryzmat jednego barana!!!

Ostatnio zmieniony przez Clintoon dnia Pią 7:59, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy

ulunia

Posty: 743

PostWysłany: Pią 7:56, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

ale ten głupi karny został wykrakany przez Bońka, ktory w przerwie powiedział, że meczu nie przegramy a Boruc obroni wszystko nawet karnego. ehhh

A pod słowami Preisnera też się podpisuję.
Ale my Angilkom pokażemy w 2012 roku, zobaczymy kto będzie cfańszy.

PostWysłany: Pią 8:23, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

Emocje rozgorzały, ale po strasznie marnej grze Polaków w pierwszej połowie, zastanawiałam się, jak to mogło się stać, że oni w ogóle na Mistrzowstwa dojechali.
Gdyby nie Boruc - mielibyśmy 6 goli strzelonych przez Austrię.
A druga połowa meczu, w której chyba nasi coś chlapnęli - może Red Bulla - świetna! A remis i tak byłby, bo nasz gol był ze spalonego (ponoć - bo słucham komentarzy znawców od wczoraj), a tłumaczenie Lewandowskiego, że mu się palce wplątały w koszulkę Austriaka i on sam sie przewrócił, jakos mnie nie przekonują. Ale oczywiście wielki żal czuję, jak wiekszość Polaków, chociaż mam żal do naszych, że tak marnie grali w pierwszej połowie.

ulunia

Posty: 743

PostWysłany: Pią 8:29, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

ale dziwnie sędzia nie zauważył, że jeden z Austriaków " zaczepiał" Bąka, który jak widac było mało mu z łokcia nie oddał.

Marcinq

Posty: 1378

PostWysłany: Pią 8:38, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

Po 1. nie powtarza sie wolnego,gdy bramkarz ma piłke w rękach
Po 2. ten blond austryjak niesportowo zachowywał sie przed samym podyktowaniem karnego(sytuacja z Bakiem) z czego powinnien byc rzut wolny dla Polski.

PostWysłany: Pią 9:13, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

Popłakałam się ze śmiechu z tych zdjęć rozbawiony do łez nic dodać nic ująć!

Jak małżonek wrócił ze służby (też pracuje w Polizei Wink ) to nasłuchałam się o tym sędziującym policjancie tyle, że aż głowa rozbolała
To chyba los zemścił się za tą beznadziejną pierwszą połowę Zastanawia się

Posty: 96

PostWysłany: Pią 9:16, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

Mhm a mnie coś zastanawia. Wszyscy obecni dyskutują na temat rzutu karnego- sprawiedliwy, czy nie- nie mnie oceniać. Wiadomo, że przemawia przez wszystkich sympatia do kadry Polski, więc są wściekli na sędziego. Tylko czemu nikt nie wspomina o bramce ze spalonego?

emku
Królowa

PostWysłany: Pią 9:18, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

Ja o tym wspomniałam wyżej. I o kiepskiej grze naszych w pierwszej połowie.

Posty: 96

PostWysłany: Pią 9:24, 13 Cze 2008    Temat postu: Back to top

Gdyby Polacy byli naprawdę dobrze wczoraj grali to strzeliliby chociaż jedną bramkę więcej i żaden karny nie odebrałby im zwycięstwa. Na które w mojej skromnej opinii nie zasłużyli z wyjątkiem Boruca ( całe szczęście pamiętna bramka w meczu z Kolumbią to przeszłość) i Rogera. Reszta naszych "orłów" grała przeciętnie i daj Boże, aby ich Chorwacja nie rozgromiła ze 3-0. Bo skoro Niemcy wczoraj przegrali to z nami może być naprawdę krucho. Jeśli Chorwacja nadal bezie tak dobrze grała to widzę ją w finale z Holandią.
A nasi piłkarze niech lepiej się wezmą za podawanie cegieł na budowie stadionów, autostrad- może chociaż w tym się wykażą