Forum Jaka to Melodia? Strona Główna Jaka to Melodia?
quiz muzyczny


Ulubione utwory jednego wykonawcy-Republika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Muzyczna ruletka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Pawlik



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 282
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Nowogard\Osowo
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Pią 21:13, 26 Wrz 2008    Temat postu: Back to top

Obchody rocznicy strajków sierpniowych w Szczecinie w dniu 3 września skoncentrowały się na nabrzeżu przy ulicy Bytomskiej. Najpierw można było zobaczyć inscenizację „Atak na port”, a następnie różni, głównie rockowi, wykonawcy zaprezentowali utwory Grzegorza Ciechowskiego.

Punktualnie o 21-ej ze sceny popłynęły pierwsze dźwięki „Porannej wiadomości” w wykonaniu łódzkiej formacji Aggressiva 69. Bezsprzecznie ten właśnie zespół ze swym industrialnym przekazem idealnie wręcz „wpasował się” w portowo-fabryczne otoczenie. Szkoda, że zagrali tylko dwie kompozycje. Po nich na scenie znaleźli się miejscowi czyli Pogodno. Chyba muzycy tej grupy nie spodziewali się jakiego psikusa sprawią organizatorom doborem repertuaru. Zaczęli dość grzecznie od Republikowej „Sexy Doll” , ale zaraz potem zagrali „Prąd”, a następnie już własny numer z albumu „Pielgrzymka Psów” Skończyło się „Zasilanie” i niedługo potem naprawdę ... skończyło się zasilanie.

Kiedy na scenę stawiła się Kobranocka i zaczęła grać „Paryż. Moskwa.17.15” w pewnym momencie zabrakło energii i zapadła cisza. Na szczęście po 10 minutach udało się wymienić zamoknięte kable i już Torunianie mogli kontynuować. Wykonali jeszcze „Kombinat”, który w ich set liście znajduje się od zawsze oraz chyba najbardziej znany własny utwór czyli „ Kocham Cię jak Irlandię”.

Goście ostatnich Dni Morza czyli Bracia zaproponowali niemalże hard-rockową interpretację „Białej Flagi”, a poza tym wykonali własny numer „Stop Fooling Me”. Na pewno ten żywiołowy występ mógł się spodobać, szczególnie mlodszej części publiczności. Jednak większe owacje zebrał chyba kolejny miejscowy skład czyli Maciej Silski z zespołem. On wybrał na ten wieczór dwie kompozycje Ciechowskiego – „Tak!Tak!” oraz „Śmierć w bikini”. Między nimi wykonał też swój szlagier – „Gdy umiera dzień”. Zbigniew Krzywański, były muzyk Republiki podczas przygotowań do występu powiedział do publiczności, że to dla niego wielki zaszczyt wystąpić w tym miejscu, w tym czasie oraz, że cieszy się, że tylu znakomitych muzyków wykonuje utwory jego przyjaciela. Następnie wraz z Jackiem Bończykiem (z którym wydał kilka lat temu album „Depresjoniści”) przedstawili nowe wersje „Nieustannego tanga” oraz „Halucynacji”, a także utwór instrumentalny „Fast”, który znajdziemy na pożegnalnym albumie zespołu - „Republika”

Grzegorz Turnau rozpoczął swój występ od „Stojąc w kolejce” – utworu znanego z płyty „Siódma pieczęć”, a zwieńczył całość piekną wyciszoną wersją „Śmierć na pięć”. Jak zapowiedział ta piosenka była prawdopodobnie ostatnią nagraną przez Grzegorza Ciechowskiego. Jacek Królik, który znakomicie wsparł dźwiękami gitary ostatniego artystę wieczoru pozostał jeszcze na scenie i wziął udział we wspólnym wykonaniu kompozycji „Nie pytaj o Polskę” wraz z zespołem Macieja Silskiego oraz muzykami z grup Bracia i Bończyk/Krzywański. Po imprezie zmoknięta publiczność mogła skorzystać z bezpłatnych autobusów, które zawiozły wszystkich chętnych w różne strony naszego miasta.
http://www.youtube.com/watch?v=aBD99Hz0N0Y


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
mrówka



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 3415
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 38 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: śląsk
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Pią 22:18, 26 Wrz 2008    Temat postu: Back to top

skoro Pawlik kontunuuje wątek Republiki, to i ja coś dorzucę Wink

Ciechowski zostanie w naszej pamięci nie tylko dzięki ciekawym piosenkom, ale także jako twórca muzyki filmowej -)))
przytaczam fragment wywiadu z Grzesiem , który można w całości znaleźć na stronie oficjalnej Ciechowskiego :



"OBYWATEL REPUBLIKI MARZEŃ

Grzegorz Ciechowski "Republika Wiedźmina"

Nuta: Czy czytywał Pan Sapkowskiego?
Grzegorz Ciechowski: Zauważyłem, że to pytanie dyżurne, które zadaje się wszystkim, biorącym udział w produkcji filmu. Tak jakby znajomość książek Sapkowskiego była paszportem uprawniającym do pracy nad "Wiedźmiem".

Nuta: A nie jest nim?
GC: Niekoniecznie. Film to odrębna produkcja, tu nie pracuje się na podstawie książki tylko scenariusza. Ekipa składa się profesjonalistów i może nawet lepiej, żeby podchodzili do tematu bez obciążenia własnymi sympatiami czy antypatiami. Ja akurat zetknąłem się z Sapkowskim dopiero, gdy autor scenariusza poprosił mnie o opinię. Prywatnie; wtedy jeszcze nie byłem zaangażowany w produkcję filmu. Żeby ocenić scenariusz musiałem więc przeczytać książkę i muszę przyznać, że nie było mi z tego powodu przykro. Nawet przeciwnie, pożałowałem, że robię to tak późno.

Nuta: Mi akurat nie chodziło o sprawdzanie Pańskiego paszportu. Interesowała mnie raczej Pana opinia na temat literatury fantasy; i w Republice i na solowych albumach pisał Pan teksty mocno osadzone na ziemi...
GC: Wydaje mi się, że w jakimś stopniu wszyscy lubią taką literaturę, już choćby poprzez pamięć bajek, które czytano nam w dzieciństwie. Przyznam, że nie czytałem w życiu zbyt wiele fantasy, ale do dziś pamiętam jak ogromne wrażenie wywarł na mnie swego czasu Tolkien. Ta niesamowita umiejętność budowania równoległych światów, angażowanie wyobraźni... Wydaje mi się, że Sapkowski posiada podobny talent.

Nuta: A tak generalnie, co lub kogo najchętniej Pan czyta?
GC: Wie Pan, było tyle książek, które były dla mnie ważne na różnych etapach życia, że nie potrafię podać jednego autora. Pierwszym, którego pamiętam z dzieciństwa to Karol May i jego "Winnetou" - to dzięki niemu stałem się molem książkowym. Ale później było tego tak wiele... W ogóle koniec lat 60. i lata 70. były okresem bardzo intensywnego czytelnictwa. I nie mówię tu tylko o sobie. To były takie czasy, kiedy okresowo panowały mody na literaturę jakiegoś kraju, albo jakiegoś autora. To były mody porównywalne swoim zasięgiem z dzisiejszymi modami na wykonawców muzyki popularnej. Każdy wtedy wiedział kim, na przykład, jest Marquez.

Nuta: Wróćmy do "Wiedźmina". Wspomniał Pan o talencie Sapkowskiego do angażowania wyobraźni i przenoszenia czytelnika do jakiegoś równoległego świata. Czy film ma ten sam atut?
GC: Ja już nie potrafię na to spojrzeć obiektywnie. Uczestniczyłem w zdjęciach i produkcji, przyglądałem się pracy ekipy i jestem zainfekowany emocjonalnie. Mogę tylko z całą pewnością powiedzieć, że zaangażowanie ekipy było niezwykłe. Michał Żebrowski na osiem miesięcy dosłownie stał się Wiedźminem: widziałem z jakim zapałem ćwiczył aikido, jak przygotowywał się do roli... Uważam, że trafiła mu się rola życia i wykorzystał ją w pełni.

Nuta: Mimo presji fanów Sapkowskiego?
GC: Chyba właśnie dzięki tej presji. Im częstsze i im bardzie absurdalne były ataki, tym intensywniej ćwiczył. Czytelnicy Sapkowskiego bali się, że będzie to powtórzenie jego roli w "Panu Tadeuszu" tyle, że z większą ilością walki na miecze. Nic bardziej błędnego; Żebrowski jest tu Wiedźminem.

Nuta: A Pan jako autor muzyki odczuwał w jakiś sposób tę presję?
GC: To była presja innego rodzaju. Czytelnik Sapkowskiego ma jakąś wizję postaci występujących w książce, scenerii czy sytuacji - chociaż muszę powiedzieć, że Sapkowski wcale nie zawsze zamyka swoje postacie w wyraźnych ramach - ale przecież nikt nie ma wizji muzyki. Myślę, że raczej sam wywierałem na siebie presję. Widząc zapał ekipy, bałem się czy będę w stanie dotrzymać im kroku. Proszę pamiętać, że ja w zasadzie przystępowałem do pracy po ukończeniu filmu. Oczywiście wcześniej zbierałem pomysły i kreśliłem sobie jakąś wizję muzyki, ale nie precyzowałem jej. Obserwując więc przez kilka miesięcy pracę aktorów i wszystkich innych ludzi zaangażowanych w produkcję, stopniowo narastały we mnie obawy."



film- jak dla mnie mizerny, ale muzyka Grześka - bardzo mi się podobała -)))


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mrówka dnia Pią 22:24, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Noiser



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 2732
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: my home is where I sleep

 PostWysłany: Sob 15:22, 27 Wrz 2008    Temat postu: Back to top

Dzięki Wam za te informacje....z przyjemnością się to czyta. Koncert o którym mówił Paweł widzę oczami wyobraźni...musiał być rewelacyjny. smile

P.S. Ja tam fanem nie jestem...ale lubię Wiedźmina....co prawda bardziej muzykę niż film, ale film też jest spoko....więcej o filmie nie powiem, bo sie nie znam na filmach....wiem tylko, że mi sie podoba i tyle.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Pawlik



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 282
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Nowogard\Osowo
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Śro 21:03, 22 Paź 2008    Temat postu: Back to top

2002/04/01


Republika
Republika
Pomaton EMI

Ostatni album niezapomnianej Republiki. Cztery nowe utwory, wcześniej nigdy nie publikowane. Reszta: prawdziwe greatest hits na żywo.
Nagrania koncertowe – wypełniające pierwszą płytę tego albumu – pochodzą wyłącznie z występów Republiki w radiowym studiu Programu Trzeciego. Większość z nich – jak choćby Kombinat, Śmierć w bikini, Nieustanne tango, Masakra i Telefony – zarejestrowano 6 grudnia 1998 roku. Inne – jak Tu jestem w niebie, Prośba do następcy i Halucynacje – 22 stycznia 1994 roku. Dwie piosenki, Mamona i Sexy doll, utrwalono przed rokiem (30 marca 2001) podczas tysięcznego wydania trójkowej listy przebojów. Co można powiedzieć o tych nagraniach? Chyba tylko to, że to koncertowa Republika w swym najlepszym wydaniu. Kompozycje zagrane niemal perfekcyjnie i zaśpiewane przez Grzegorza Ciechowskiego z typową dla niego pasją. Nie da się ukryć, że dzisiaj niektóre z nich mają nowy, szczególny wydźwięk. – po tym, co wydarzyło się dzień przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia. W szczególności Reinkarnacje, Odchodząc, Prośba do następcy... Właściwie dziwne, że wcześniej Republika nagrała tylko jedną płytę z udziałem publiczności. I na dodatek była to rzecz nietypowa, koncert akustyczny (w jego programie znalazły się również solowe piosenki Ciechowskiego) , album wydany w serii Bez prądu.
Drugi kompakt omawianego zestawu to już tylko cztery piosenki. Otrzymaliśmy piętnastominutowy fragment z przygotowywanej jeszcze za życia lidera nowej płyty Republiki,. Otwierający ten materiał piękny walczyk Śmierć na pięć już stał się sporym przebojem. Dwa kolejne, Zielone usta i Noc wampira to bardzo stare, pochodzące jeszcze z 1981 roku republlikańskie utwory, dziełka spółki Ciechowski–Ciesielski . odpowiedzialnej kiedyś także za Równowagę sił. Oba, choć przearanżowane, utrzymane są w surowym klimacie debiutanckich Nowych sytuacji. I wreszcie ostatni utwór, instrumentalny Fast (aczkolwiek przez chwilę słychać wokalizę Ciechowskiego). Kompozycja o mocnym, nowoczesnym brzmieniu. Czy dokładnie tak miała wyglądać muzyczna przyszłość zespołu? Tego się już jednak nigdy nie dowiemy.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
mrówka



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 3415
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 38 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: śląsk
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Czw 18:57, 30 Paź 2008    Temat postu: Back to top

W sobotę 1 listopada w programie 2 TVP o godz 19.05 i 20.45 będzie program pt. Pejzaż bez Ciebie poświęcony Grzegorzowi Ciechowskiemu



warto zobaczyc i posłuchać ...



Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mrówka dnia Czw 19:10, 30 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
mrówka



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 3415
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 38 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: śląsk
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 15:02, 02 Lis 2008    Temat postu: Back to top

obejrzałam tylko drugą część koncertu - i jeśli pierwsza był choć trochą podobna - to nie załuję, że jej nie widziałam

było tak m.in :
Maria Peszek - Piejo kury - dobrze, że miała ogromny pióropusz, to faktycznie dodało nowego charakteru tej piosence w sensie widowiskowym Wink
Justyna Steczkowska - na szczęście zaśpiewała swoją piosenkę Dziewczyna Szamana - Ciechowski był producentem jej pierwszej płyty
Grzegorz Turnau - Śmierć na pięć - szczerze mówiąc, mam nieodparte wrażenie że aranżacja "Brackiej" przewija się przez wieeeele następnych utworów śpiewanych przez pana Grzegorza , ..trudno..

jednak oryginalne wykonania - mimo chęci różnych wykonawców- są niedoścignione ...
ciekawe były archiwalne fragmenty wywiadów z Ciechowskim, bardzo ładne prowadzenie koncertu przez Wojciecha Manna i pokazanie drogi Grzegorza Ciechowskiego " od lidera zespołu znanego z czarno-białych pasków do dojrzałego twórcy, producenta i promotora młodych wykonawców" - to były te "smaczki" wczorajszego widowiska


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mrówka dnia Nie 15:03, 02 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
emku
Królowa


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 19275
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 252 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 19:29, 02 Lis 2008    Temat postu: Back to top

Mnie rozczarowały wykonania niektórych piosenek, zwłaszcza to co zrobili z "Odchodząc".

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Pawlik



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 282
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Nowogard\Osowo
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Nie 23:08, 02 Lis 2008    Temat postu: Back to top

Z pięknych stepów świetokrzystkich informuję iż: Program w tv-beznadzieja.Grzegorz C.kilkukrotnie w grobie się przekręcił.Wojciech M.-profesjonalista w każdym calu -to co zobaczyliśmy(niech każdy sam oceni)
ważna jest pamięć!!!


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
emku
Królowa


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 19275
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 252 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 23:23, 02 Lis 2008    Temat postu: Back to top

Dlatego tez przełączyłam się na Divertimento smile
Pamięć jest ważna, ale żeby nie przywalic jej takimi gniotami, na jakie było mi dane od czasu do czasu rzucić jednym okiem, bo drugim już bym nie dała rady.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
marlenka__55



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Jelenia Góra
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Pon 18:51, 03 Lis 2008    Temat postu: Back to top

mrówka napisał:
obejrzałam tylko drugą część koncertu - i jeśli pierwsza był choć trochą podobna - to nie załuję, że jej nie widziałam
Ja oglądałam i naprwde nie ma czego żałować,bardzo mi się nie podobało,choć bardzo lubię piosenki Republiki, myślałam,że lepiej to wypadnie w wielu utworach muzyka zagłuszała, śpiewającego jak i też wokalista śpiewał nie wyraźnie.Naprawdę spodziewałam się czegoś lepszego po TVP. Crying or Very sad

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
mrówka



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 3415
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 38 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: śląsk
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Pon 21:23, 03 Lis 2008    Temat postu: Back to top

marlenko_55,
jak dobrze, że to napisałaś -)
już myślałam, że to z powodu ...wieku Wink ....nie słyszę dokładnie wykonywanych utworów - a to był "błąd w sztuce" Confused

w drugiej części koncertu było dosłownie tak samo - czyli kiepsko Crying or Very sad


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mrówka dnia Pon 21:23, 03 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Clintoon



Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 5366
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 77 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Miasto Poznań
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Pon 21:32, 03 Lis 2008    Temat postu: Back to top

Nie chcę za bardzo odbiegać od tematu, ale tak mnie się skojarzyło.

Chciałem powiedzieć, że bardzo podobał mi się koncert "Pejzaż bez Ciebie", poświęcony twórczości Anny Jantar.
A największym zaskoczeniem było dla mnie wykonanie piosenki "nic nie może wiecznie trwać" przez wokalistkę, za którą nie przepadam.
Kayah, bo o Ją mam na myśli, zrobiła coś pięknego.
Nie mogę wyjść z podziwu. Ale to chyba głównie zasługa przepięknej aranżacji muzycznej.

Często próby zmierzenia się z repertuarem Wielkich kończą się żenującym widowiskiem. Cieszę się, że czasami na prawdę się udaje - połączyć dwa światy w tak piękny sposób.

Tyle.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
emku
Królowa


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 19275
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 252 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Śro 11:35, 05 Lis 2008    Temat postu: Back to top

Clintoon napisał:
Nie chcę za bardzo odbiegać od tematu, ale tak mnie się skojarzyło.
Chciałem powiedzieć, że bardzo podobał mi się koncert "Pejzaż bez Ciebie", poświęcony twórczości Anny Jantar.
Jednak odbiegłeś, ale skoro twórczość Anny Jantar tak Cię zachwyca, może pokusiłbyś się o założenie osobnego tematu jej poświęconego? Zasłużyła chyba na to? Tak MI się skojarzyło smile

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
krk07



Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 5346
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 25 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: KRAKÓW

 PostWysłany: Nie 12:17, 14 Gru 2008    Temat postu: Back to top


Lao Che

Lao Che z nagrodą im. Grzegorza Ciechowskiego
Zespół Lao Che odebrał w sobotę nagrodę im. Grzegorza Ciechowskiego podczas dorocznego koncertu poświęconego liderowi "Republiki", organizowanego w toruńskim klubie "Od Nowa". Impreza w odbyła się po raz ósmy i ostatni w tej formule.

Charyzmatyczny lider zespołu "Republika", autor tekstów, kompozytor i producent zmarł siedem lat temu, 22 grudnia 2001 r.

Historia zespołu zaczęła się w 1981 r. w toruńskim Studenckim Klubie "Od Nowa", gdzie powstał zespół o nazwie Republika (pierwotnie Res Publica), który wkrótce stał się jednym z najważniejszych zjawisk na polskiej scenie muzycznej.
- Dowodem na to, że muzyka Ciechowskiego ciągle żyje, jest właśnie toruński koncert. Barak na Gagarina, który był świadkiem największych triumfów zespołu, a także miejscem jego prób, co roku pęka w szwach nie mogąc pomieścić chętnych do posłuchania raz jeszcze na żywo "Białej flagi", "Telefonów" czy "Obcego astronoma", tyle, że już w innym wykonaniu - powiedział Maurycy Męczekalski, szef "Od Nowy".

Od początku ideę grudniowych koncertów pamięci Ciechowskiego wspierali znani polscy muzycy i zespoły przyjmując zaproszenie do Torunia. W obecnej formule koncert odbył się jednak po raz ostatni, gdyż z jego organizacji wycofuje się menadżer "Republiki" Jerzy Tolak, a dawni muzycy zespołu więcej nie zagrają wspólnie pod starym szyldem.

Podczas sobotniego koncertu prezydent Torunia wręczył Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Otrzymał ją zespół Lao Che.

Kapituła w uzasadnieniu podkreślała, że "na uznanie zasługuje twórczość zespołu inspirowana tematami historycznymi związanymi z narodem polskim i jego dziejami, charakteryzująca się ciekawą i nietuzinkową oprawą muzyczną, która wnosi nową wartość do polskiej sceny muzycznej." Po wręczeniu nagrody odbył się krótki koncert zespołu.

Wyróżnienie ustanowiła Rada Miasta Torunia po śmierci Ciechowskiego, by upamiętnić postać poety, kompozytora i muzyka. Przyznawane jest co roku młodym artystom, którzy czerpią inspirację z różnych dziedzin sztuki, za dokonania w minionym sezonie artystycznym. Do tej pory uhonorowano Paulinę Bisztygę, Konrada Niewolskiego, Piotra Roguckiego, Joannę Piwowar, zespół filmowy Paladino, a w ubiegłym roku toruńską Galerię Rusz.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Pawlik



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 282
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Nowogard\Osowo
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Sob 23:50, 09 Maj 2009    Temat postu: Back to top

14 maja 2009-TVP Kultura-godz.14.30.Jarocin po latach.Wprawdzie tylko 15 minut,ale będzie o koncercie Republiki z 1985 roku.Chyba,że TVP coś "wypadnie",bo wiadomo jak u nich jest z kulturą(najwyżej pokażą inny koncert)
Szkoda,bo nie obejrzę,ale jakby ktoś oglądał to poproszę o refleksje(komentarz).


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Muzyczna ruletka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach