Forum Jaka to Melodia? Strona Główna Jaka to Melodia?
quiz muzyczny


2017 r. - Kwiecień

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Listy piosenek z programu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
kosik
JTM Spis Team


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 945
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Końskie
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Wto 20:51, 04 Kwi 2017    Temat postu: 2017 r. - Kwiecień Back to top

Poniedziałek 03.04.2017

P: Big Mama Thornton - HOUND DOG

Gracze: Marta, Marysia, Grzegorz x2 (grześ)

RUNDA I

1. Zbigniew Wodecki - NIECH SIĘ W NAS GOI (Grzegorz+)
2. Seweryn Krajewski - NAJPIĘKNIEJSZA (Marysia-, Grzegorz+)
3. Celine Dion - I'M ALIVE (Marta+)
4. Ewa Farna - NIE PRZEGAP (Grzegorz+)
5. Selena Gomez - KILL EM WITH KINDNESS (Marysia-)

RUNDA II

1. Kasia Kowalska - PIEPRZ I SÓL (Grzegorz+)
2. Frank Sinatra - MY WAY (Marta+)
3. Justyna Steczkowska - OKO ZA OKO, SŁOWO ZA SŁOWO (Marysia-, Grzegorz+)
4. Jacek Chmielnik - JESZCZE RAZ VABANK (Grzegorz+)
5. Roberta Flack - KILLING ME SOFTLY (Marysia+)

RUNDA III (Grzegorz, Marta)

6. Ziyo - MAGICZNE SŁOWA (Grzegorz 1/ Marta 0)
1. Tony Dallara - COME PRIMA (Grzegorz 2/ Marta 0)
2. Oddział Zamknięty - OBUDŹ SIĘ (Grzegorz 3/ Marta 0)

FINAŁ (Grzegorz)

1. Bajm - PIECHOTĄ DO LATA
2. Lady Gaga - JUST DANCE
3. Piotr Szczepanik - PUSTE KOPERTY
4. Eric Clapton - LAYLA
5. Sylwia Grzeszczak - TAMTA DZIEWCZYNA
6. Ricky Martin - LOADED
7. Ludmiła Jakubczak - SZEPTEM


K:


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kosik dnia Śro 21:13, 05 Kwi 2017, w całości zmieniany 2 razy
 
Zobacz profil autora
kosik
JTM Spis Team


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 945
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Końskie
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Pią 22:33, 07 Kwi 2017    Temat postu: Back to top

Wtorek 04.04.2017

P: One Republic - COUNTING STARS

Gracze: Kasia, Robert, Grzegorz x3 (grześ)

RUNDA I

1. Lombard - SZKLANA POGODA (Grzegorz+)
2. Urszula Sipińska - SZALALA ZABAWA TRWA (Grzegorz-, Kasia-)
3. Blondie - MARIA (Robert+)
4. Dream Warriors - MY DEFINITION OF A BOOMBASTIC JAZZ STTYLE
5. Patryk Kumor - NUDZĘ SIĘ

RUNDA II

1. Formacja Nieżywych Schabuff - ŁAWKA (Robert+)
2. Maanam - SZARE MIRAŻE (Robert+)
3. Astrud Gilberto - THE GIRL FROM IPANEMA (Robert+)
4. Rosemary Clooney - MAMBO ITLIANO (Robert+)
5. Feel - SWOJE SZCZĘŚCIE ZNAM (Grzegorz-, Kasia-)

RUNDA III (Robert, Grzegorz)

1. Margaret - THANK YOU VERY MUCH (Robert +)
6. Future Folk - ODJECHAŁAŚ MOJA MIŁA (Grzegorz -/ Robert +)
2. Chłopcy z Placu Broni - O! ELA (Robert +)

FINAŁ (Robert)

1. Lady Pank - TACY SAMI
2. Edith Piaf - MILORD
3. Red Lips - TO CO NAM BYŁO

4. Mariah Carey - MY ALL
5. Natalia Kukulska - W BIEGU
6. Bob Marley - NO WOMAN NO CRY

7. Sława Przybylska - WIDZISZ MAŁA

K: FNS - ŁAWKA


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
MagdaK
JTM Spis Team


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krosno
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Sob 10:15, 08 Kwi 2017    Temat postu: Back to top

Środa, 05.04.2017 r.

P: Smash Mouth - I'm Believer

Gracze: Tomek, Paulina, Robert

I Runda:

1. Patrick Swayze - She's Like The Wind
2. Pectus - Zakochaj się na czas
3. Maryla Rodowicz - Wszyscy chcą kochać
4. Katy Perry - Part Of Me
5. Mieczysław Fogg - Co nam zostało z tych lat

II Runda:

1. Lutricia McNeal - Perfect Love
2. Danuta Rinn - Tyle wdzięku
3. Santana - Black Magic Woman
4. Anna Jantar - Żeby szczęśliwym być
5. Andrzej Rybiński - Za każdą cenę

III Runda (Paulina, Robert)

5. Sława Przybylska - Słodkie fiołki
4. Golec Uorkiestra - Liczę na minus
2. Republika - Mamona

Finał (Paulina):

1.Janusz Gnatkowski - Za kilka lat
2.The Beatles - Penny Lane
3.Ryszard Rynkowski - Wszystko już było
4.Roy Orbison - Pretty Woman
5.Dawid Podsiadło - W dobrą stronę

6.The Moody Blues - Nights In White Satin
7.Edyta Górniak - To nie ja

Z: Zapowiedź OS


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
kosik
JTM Spis Team


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 945
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Końskie
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Pon 10:09, 10 Kwi 2017    Temat postu: Back to top

Czwartek 06.04.2017

P: Kelly Clarkson - STRONGER

Gracze: Sylwia, Jarek, Paulina(x2)

RUNDA I

1. L4 - SUPER PARA (Paulina+)
2. Katie Melua - NINE MILLION BICYCLES (Sylwia+)
3. Nat King Cole - SMILE (Sylwia-, Paulina+)
4. Irena Santor - PÓJDĘ NA STARE MIASTO (Paulina+)
5. Danuta Błażejczyk - TAKI CUD I MIÓD (Sylwia+)

RUNDA II

1. Brathanki - CZERWONE KORALE (Sylwia+)
2. Bracia - PO DRUGIEJ STRONIE CHMUR (Jarek-, Paulina+)
3. Madonna - MILES AWAY (Paulina+)
4. Breakout - ONI ZARAZ PRZYJDĄ TU (Paulina+)
5. Gary Moore - STILL GOT THE BLUES (Paulina-, Sylwia+)

RUNDA III (Paulina, Sylwia)

5. Sylwia Grzeszczak - FLIRT (Paulina-/ Sylwia+)
4. Emilio Tuero - BESAME MUCHO (Sylwia-/ Paulina+)
3. Weekend - ONA TAŃCZY DLA MNIE (Paulina+)
2. Krzysztof Krawczyk - PAROSTATEK (Sylwia+)
1. Perfect - NIEWIELE CI MOGĘ DAĆ (Paulina+)

FINAŁ (Paulina)

1. Tercet Egzotyczny - PAMELO ŻEGNAJ
2. Ricky Martin - MARIA
3. Robert Gawliński - O SOBIE SAMYM
4. Elvis Presley - LOVE ME TENDER
5. Trubadurzy - NIE PRZYNOŚ MI KWIATÓW DZIEWCZYNO
6. Cliff Richard - LIVING DOLL
7. Varius Manx - RUCHOME PIASKI


K: Zapowiedź OS


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
kosik
JTM Spis Team


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 945
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Końskie
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Czw 12:50, 13 Kwi 2017    Temat postu: Back to top

Piątek 07.04.2017

P: Ricky Martin - LIVIN' LA VIDA LOCA

Gracze:Marta, Arek (Muminek), Paulina(x3)

RUNDA I

1. Pectus - JEDEN MOMENT (Arek+)
2. Alicja Majewska i Michał Bajor - MIŁOŚĆ JEST TYLKO JEDNA (Arek+)
3. James Arthur - IMPOSSIBLE (Paulina+)
4. Meghan Trainor - LIPS ARE MOVIN (Arek-, Paulina+)
5. Rafał Brzozowski - MASZ ZAWSZE MNIE (Paulina+)

RUNDA II

1. Lesley Gore - IT'S MY PARTY (Marta+)
2. Ike and Tina Turner - PROUD MERRY (Marta-, Arek+)
3. Majka Jeżowska - MARGARITA (Arek+)
4. Maryla Rodowicz - MARUSIA (Arek+)
5. Dawid Podsiadło - TRÓJKĄTY I KWADRATY (Paulina+)

RUNDA III (Arek, Paulina)

4. Kombi - BLACK & WHITE (Arek+)
1. Jerzy Grunwald - SO MUCH TO SAY (Paulina-/ Arek+)
6. Tabb i Sound'n'Grace - NA PEWNO (Arek+)

FINAŁ (Arek)

1. Natasza Zylska - KLIPSY
2. Bon Jovi - IT'S MY LIFE

3. Maryla Rodowicz - GIMNASTYKA
4.
5.
6.
7.

K: Zapowiedź OS


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kosik dnia Czw 21:27, 13 Kwi 2017, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
kosik
JTM Spis Team


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 945
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Końskie
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Pią 9:38, 14 Kwi 2017    Temat postu: Back to top

Poniedziałek 10.04.2017

P: Loreena McKennitt - TANGO TO EVORA

Gracze: Iza, Tomek (tomkop), Arek x2 (Muminek)

RUNDA I

1. Jose Luis Roncallo - EL CHOCLO (Arek+)
2. Jacek Lech - BĄDŹ DZIEWCZYNĄ MOICH MARZEŃ (Arek+)
3. Czesław Niemen - BEMA PAMIĘCI ŻAŁOBNY RAPSOD (Arek+)
4. Czerwone Gitary - ANNA MARIA (Arek+)
5. Adele - HELLO

RUNDA II

1. Stan Borys - ANNA (Arek-, Tomek+)
2. Perfect - AUTOBIOGRAFIA (Tomek-, Iza+)
3. Ewa Farna - CICHO (Arek+)
4. The Beatles - HEY JUDE (Iza-, Tomek+)
5. Chuck Mangione - CHILDREN OF SANCHEZ (Arek+)

RUNDA III (Arek, Tomek)

5. Judy Garland - OVER THE RAINBOW (Arek+)
1. Marek Torzewski - NIC NIE JEST DANE NA ZAWSZE (Tomek-/ Arek+)
3. Halina Frąckowiak - JESTEŚ SPÓŹNIONYM DESZCZEM (Arek-/ Tomek+)
2. Grupa Pod Budą - BARDZO SMUTNA PIOSENKA RETRO (Tomek-/ Arek+)

FINAŁ (Arek)

1. Grzegorz Turnau - CICHOSZA
2. The Eagles - HOTEL CALIFORNIA
3. Łucja Prus - NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA
4. Frank Sinatra - MY WAY
5. Edyta Górniak i Mietek Szcześniak - DUMKA NA DWA SERCA
6. Ricky Martin - JALEO
7. Grażyna Łobaszewska - GDYBYŚ


K: Marek Torzewski - NIC NIE JEST DANE NA ZAWSZE


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
KLIK-83
JTM Spis Team


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 2991
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 27 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Pon 16:19, 17 Kwi 2017    Temat postu: Back to top

Wtorek, 11.04.2017 r.

P: Mambo No. 5 – Lou Bega

Gracze: Tomasz, Katarzyna, Arkadiusz (Muminek) x3

Runda 1

1. Mike Oldfield i Maggie Reilly – Moonlight Shadow
2. Dwa Plus Jeden – Iść w stronę słońca
3. George Michael – Kissing A Fool
4. Edyta Górniak – Jestem kobietą
5. Janusz Popławski – Czy pamiętasz tę noc w Zakopanem

Runda 2

1. Rag’n’Bone Man – Human
2. Brathanki – Heniek
3. Alibabki – Jak dobrze mieć sąsiada
4. Ania Rusowicz – Ja i ty
5. Andrzej Dąbrowski – Niewczesna miłość

Runda 3 – Arkadiusz, Katarzyna

4. Poparzeni Kawą Trzy – Depresja
1. Patricia Kaas – Quand J’ai Peur De Tout
3. FNS – Da, da, da

Finał - Arkadiusz

1. Tamta dziewczyna – Sylwia Grzeszczak
2. La Lontananza – Domenico Modugno
3. Już nie zapomnisz mnie – Aleksander Żabczyński
4. Let’s Fall In Love – Frank Sinatra
5. Kiebyś ty – Zakopower
6. Lucille – Little Richard
7. Korowód – Marek Grechuta


K: Kiedy znów zakwitną białe bzy – Mieczysław Fogg



Środa, 12.04.2017 r.

Gracze: Artur (kutlut), Dorota, Daniel

I Runda:

1. Liza Minnelli - Maybe This Time
2. Lubow Orłowa - Serce
3. Krzysztof Komeda - Rosemary's Baby
4. Kasia Popowska - Lecę tam
5. Kazik - Malcziki

II Runda:

1. Maroon 5 and Christina Aquilera - Moves Like Jagger
2. De Mono - Moje miasto nocą
3. Kungs vs Cookin' on 3 Burners - This Girl
4. Małgorzata Ostrowska - Po niebieskim niebie
5. Krystyna Prońko - Małe tęsknoty

III Runda (Artur, Daniel)

1. Rena Rolska - Deszcz
2. Nina Simone - Don't Let Me Be Misunderstood
3. Ewelina Lisowska - W stronę słońca
4. Urszula - Na sen
5. Andrzej Rosiewicz - Chłopcy radarowcy

Finał (Artur):

1.Seweryn Krajewski - Najpiękniejsza
2.Stevie Wonder - My Cherrie Amour
3.Wilki - Nie stało się nic
4.Flo Rida ft.Robin Thicke & Verdine White - I Love It

5.Alicja Majewska - Wszystko może się stać
6.The Rolling Stones - Paint It Black
7.Janusz Radek - Pan Roman


Z: Zapowiedź OS


___________________________________________________



Czwartek 13.04.2017

P: Queen - The Show Must Go On

Gracze: Agata, Grzegorz, Artur

Runda 1

1. Celine Dion - Because You Loved Me
2. Ania Wyszkoni - Wiem, że jesteś tam
3. Kombii - Pokolenie
4. Louis Armstrong - Ramona
5. Kasia Kowalska - Prowadź mnie

Runda 2

1. The Police - Roxanne
2. Irena Santor - Maleńki znak
3. Adele - Hello
4. Perfect - Wszystko ma swój czas
5. Łucja Prus - Nic dwa razy się nie zdarza

Dogrywka: Grzegorz, Artur

Golec uOrkiestra - Ściernisco

Runda 3 – Agata, Grzegorz

1. Jonasz Kofta - Pamiętajcie o ogrodach
2. Giacomo Puccini - Nessun Dorma
3. Maryla Rodowicz - Łatwopalni

Finał - Agata

1. Trubadurzy - Byłaś tu
2. Adele - Skyfall
3. Halina Frąckowiak - Anna już tu nie mieszka
4. Benny Goodman - Stompin' At The Savoy
5. Bracia - Wierzę w lepszy świat
6. Sam Smith - Stay With Me
7. Skaldowie - Dopóki jesteś


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez KLIK-83 dnia Śro 15:51, 26 Kwi 2017, w całości zmieniany 2 razy
 
Zobacz profil autora
KLIK-83
JTM Spis Team


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 2991
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 27 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Czw 15:29, 20 Kwi 2017    Temat postu: Back to top

Wtorek, 18.04.2017 r.

P: Hey Ya – Outkast

Gracze: Agata (x2), Łukasz, Beata (Atuś)

Runda 1

1. Enej – Kamień z napisem LOVE
2. Patrycja Markowska – Hallo, hallo
3. Jerzy Połomski – Jak to dziewczyna
4. Halina Frąckowiak – Bądź gotowy dziś do drogi
5. Joe Cocker – Summer In The City

Runda 2

1. Marek Kondrat i Marlena Drozdowska – Mydełko Fa
2. Robbie Williams – The Road To Mandalay
3. Sylwia Grzeszczak – Kiedy tylko spojrzę
4. Madonna – You’ll See
5. VIDEO – Ktoś nowy

Runda 3 – Łukasz, Beata

3. Wilki – Baśka
2. Aretha Franklin – You Make Me Feel Like A Natural Woman
4. Zakopower – Boso
1. Czerwone Gitary – Matura
5. Krzysztof Krawczyk – Mój przyjacielu

Finał - Łukasz

1. Mister Of America – Małgorzata Ostrowska/Lombard
2. Tonight – Tina Turner i David Bowie
3. Najwięcej witaminy – Andrzej Rosiewicz
4. Two Hearts – Phil Collins

5. Nudzę się – Patryk Kumór
6. Walk Of Life – Dire Straits
7. Parasolki – Maria Koterbska

K: Summer In The City – Joe Cocker

_________________________________________________________

Środa, 19.04.2017 r.

Gracze: Łukasz (x2), Roksana (Roksja), Michał

I Runda:

1. The Doors - Riders On The Storm
2. Tilt - Runął już ostatni mur
3. Maryla Rodowicz - Polska Madonna
4. Albert Hammond - When I Need You
5. Hanka Ordonówna - Na pierwszy znak

II Runda:

1. Andrzej Zaucha - Siódmy rok
2. Nasza Basia Kochana - Samba sikoreczka
3. Annie Lennox - Why
4. Piersi - 07 zgłoś się
5. Bart Howard - Fly Me To The Moon

III Runda (Roksana, Łukasz)

4. Sam Smith - I'm Not The Only One
2. Wały Jagiellońskie - Monika, dziewczyna ratownika
5. Kombi - Słodkiego, miłego życia

Finał (Łukasz):

1.Maryla Rodowicz - Sing Sing
2.Robbie Williams - Angels

3.Alicja Majewska - Wszystko się może stać
4.Enrique Iglesias - Be With You
5.Bajm - Szklanka wody
6.Josh Groban - Breave
7.IRA - Taki sam


Z: Zapowiedź OS


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez KLIK-83 dnia Śro 15:52, 26 Kwi 2017, w całości zmieniany 2 razy
 
Zobacz profil autora
KLIK-83
JTM Spis Team


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 2991
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 27 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Nie 17:00, 23 Kwi 2017    Temat postu: Back to top

Czwartek 20.04.2017

P: David Bowie - Let's Dance

Gracze: Łukasz, Małgosia, Bartosz

Runda 1

1. Budka Suflera - Takie tango
2. Robert Palmer - Addicted To Love
3. Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna
4. George Michael - Careless Whisper
5. Blue Cafe - Buena

Runda 2

1. Britney Spears - Criminal
2. Tadeusz Olsza - Bo to się zwykle tak zaczyna
3. Maanam - Boskie Buenos
4. Antek Smykiewicz - Pomimo burz
5. Percy Sledge - When A Man Loves A Woman

Runda 3 – Łukasz, Małgosia

3. Krzysztof Krawczyk - Za Tobą pójdę jak na bal
2. Golec uOrkiestra - Szarpany
5. Barbra Streisand - Woman In Love
4. Basia Stępniak-Wilk i Grzegorz Turnau - Bombonierka

Finał - Małgosia

1. Alicja Majewska - Być kobietą
2. Indila - Dernière Danse
3. Perfect - Chcemy być sobą
4. Norah Jones - Don't Know Why
5. Wały Jagiellońskie - Ciebie brak
6. Carlos Santana - Europa
7. Raz Dwa Trzy - Czarna Inez


_________________________________________________

Piątek, 21.04.2017 r.

P: Sing It Back – Moloko

Gracze: Małgorzata (x2), Arkadiusz, Anna

Runda 1

1. Małgorzata Ostrowska – Słowa jak węże do ucha
2. BAJM – Co mi panie dasz
3. Michael Buble – Everything
4. Michał Szpak – Color of your life
5. „La Traviata” – Libiamo

Runda 2

1. Scatman John – I’m A Scatman
2. Irena Jarocka – Co mnie w tobie zachwyciło
3. Grzegorz Hyży – Pod wiatr
4. Jan Kaczmarek – Czego się boisz głupia
5. Christina Aguilera – Express

Runda 3 – Arkadiusz, Małgorzata

5. Ewa Farna – La la laj
2. Big Joe Turner – Flip, Flop And Fly
3. ABBA – Waterloo
6. Maryla Rodowicz – Do łezki łezka
1. Ryszard Rynkowski – Dziewczyny lubią brąz

Finał - Arkadiusz

1. Impossible – Edyta Górniak
2. Evergreen – Barbra Streisand i Babyface

3. Jak minął dzień – Krzysztof Krawczyk
4. Fragile – Sting
5. Jeszcze raz – Patrycja Markowska
6. Halo – Beyonce
7. Kamień i aksamit – DE MONO


K: Zapowiedź niedzielnego OS


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez KLIK-83 dnia Nie 17:02, 23 Kwi 2017, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
KLIK-83
JTM Spis Team


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 2991
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 27 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Wto 18:24, 25 Kwi 2017    Temat postu: Back to top

Poniedziałek 24.04.2017

P: Abba - MAMMA MIA

Gracze: Arek (x2), Ania, Tadeusz (vaya con dios?)

RUNDA I

1. Teresa Tutinas - GORZKO MI
2. Feel - JAK ANIOŁA GŁOS
3. Blondie - HEART OF GLASS
4. Aleksander Żabczyński - JUŻ NIE ZAPOMNISZ MNIE
5. "Rigoletto" Verdiego - LA DONNA E MOBILE

RUNDA II

1. Whitney Houston - HOW WILL I KNOW
2. Andrzej Zaucha - BĄDŹ MOIM NATCHNIENIEM
3. Joan Jett & The Blackhearts - I LOVE ROCK'N'ROLL
4. Ewa Demarczyk - SKRZYPEK HERCOWICZ
5. Maria Koterbska - KARUZELA

RUNDA III

4. Maryla Rodowicz - MAŁGOŚKA
5. The Stylistics - YOU MAKE ME FEEL BRAND NEW
3. Poparzeni Kawą Trzy - BYŁAŚ DLA MNIE WSZYSTKIM
6. Trubadurzy - KASIA
1. Lady Pank - KRYZYSOWA NARZECZONA

FINAŁ (Arek)

1. Kombi - KRÓLOWIE ŻYCIA
2. Adele - SOMEONE LIKE YOU
3. Anna Jantar - MOJE JEDYNE MARZENIE
4. Olivia Newton-John & John Travolta - SUMMER NIGHTS
5. Ira - NADZIEJA

6. Christina Perri - HUMAN
7. Marek Grechuta - NIE DOKAZUJ

K: Big Joe Turner - SHAKE, RATTLE AND ROLL

_____________________________________________________________

Wtorek, 25.04.2017

Gracze: Arek (x3), Marta, Dariusz (Darek Gutowski)/color]

P: Sweet Dreams - Eurythmics


[color=yellow]I Runda:


1. Opowiadaj mi tak - Zbigniew Wodecki
2. Nie kłam, że kochasz mnie - Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny
3. Don't Speak Too Loud - Mika Urbaniak
4. Neverending Story - Limahl
5. Think - Aretha Franklin

II Runda:

1. Boombastic - Shaggy
2. Nie chcę więcej - Michał Bajor
3. Treasure - Bruno Mars
4. Prawdziwe powietrze - Loka
5. Piosenka światłoczuła - Natalia Kukulska

III Runda (Marta, Darek):

2. K.A.S.A. - Maczo
3. Andrzej Szczepkowski & Starsi Panowie Dwaj - Rodzina, ach rodzina
1. Alicia Keys - If I Ain't Got You
4. Ludmiła Jakubczak - Szeptem
6. Beata Kozidrak - Siedzę i myślę

Finał (Marta):

1. A ja wolę moją mamę - Majka Jeżowska
2. Twist In My Sobriety - Tanita Tikaram
3.
4.
5.
6.
7.


K: Ni mom hektara - Sławomir


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez KLIK-83 dnia Śro 15:54, 26 Kwi 2017, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
lukas998
JTM Spis Team


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 16
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Skawina
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Wto 10:09, 02 Maj 2017    Temat postu: Back to top

Środa, 26.04.2017 r.

P: Tears For Fears - SHOUT

Gracze: Magda, Grzegorz, Marta (x2)

RUNDA I

1. Varius Manx - RUCHOME PIASKI
2. Ryszard Rynkowski - DARY LOSU
3. Stanisław Sojka - CUD NIEPAMIĘCI
4. Tina Turner - THE BEST
5. B.J.Thomas - RAINDROPS KEEP FALLIN' ON MY HEAD

RUNDA II

1. Roxette - SPENDING MY TIME
2. Wały Jagiellońskie - CÓRKA RYBAKA
3. Chór Juranda - CZY PANI MIESZKA SAMA
4. Beyonce i Jay Z - CRAZY IN LOVE
5. Wilki - CZYSTEGO SERCA

RUNDA III (Magda, Marta)

1. Ewa Farna - BEZ ŁEZ
5. Liber i Mateusz Ziółko - 7 RZECZY
2. Dwa Plus Jeden - CZERWONE SŁONECZKO
6. Edith Piaf - L'ACCORDEONISTE

FINAŁ (Magda)

1. Zula Pogorzelska - BO JA SIĘ BOJĘ UTYĆ
2. Madonna - SORRY
3. Sylwia Grzeszczak - TAMTA DZIEWCZYNA
4. Icona Pop - I LOVE IT
5. Kasia Klich - LEPSZY MODEL
6. Leona Lewis - I SEE YOU
7. Partita - MAMY TYLKO SIEBIE

-----------------------------------------------------------------------
spis MinikaDo

Czwartek, 27.04.2017r.

P: G Girls - Call The Police

Gracze: Madzia (x2), Magda, Sergiusz

Runda 1

1. Mrozu - Nic do stracenia
2. Black - Wonderful Life
3. Grażyna Łobaszewska - Może za jakiś czas
4. Formacja Nieżywych Schabuff - Klub Wesołego Szampana
5. Diana Ross - Upside down

Runda 2

1. Halina Frąckowiak - Serca gwiazd
2. Sam Smith - Writing's On The Wall
3. Czerwone Gitary - Nie Spoczniemy
4. Sister Sledge - We Are Family
5. Edyta Górniak - Nie proszę o więcej

Runda 3 – Sergiusz, Magda

1. Maurice Ravel - Bolero
2. Future Folk - Malinowa Dziewczyno
3. Kombii - Ślad
4. Budka Suflera - Nie wierz nigdy kobiecie
5. Hanna Skarżanka - Nie Wierzę Piosence

Finał - Sergiusz

1. Pocieszanka - Andrzej Rybiński
2. We Will Rock You - Queen
3. Sady w obłokach - Skaldowie
4. Woman - John Lennon
5. Tak Blisko - Rafał Brzozowski
6. Your Latest Trick - Dire Straits
7. To Ty - Shakin Dudi


K: Zapowiedź Finału Kwietnia


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Belmondo
JTM Spis Team


Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 62
Przeczytał: 17 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Czw 10:11, 04 Maj 2017    Temat postu: Back to top

Piątek 28.04.2017

P: Maria Modzelewska - Chciałabym a boję się

Gracze: Sergiusz (x2), Magda, Radek

I Runda:


1. Zakopower - Kiebyś ty
2. Christie - Yellow River
3. Ewa Demarczyk - Tomaszów
4. Ania Dąbrowska - Trudno mi się przyznać
5. Standard - The Shadow Of Your Smile

II Runda:


1. Hanna Banaszak - W moim magicznym domu
2. Piotr Szczepanik - Goniąc kormorany
3. Amy Winehouse - Take The Box
4. Seweryn Krajewski - Uciekaj moje serce
5. Fleur East - Sax

dogrywka (Sergiusz, Radek):
Golec uOrkiestra - Ściernisco

III Runda (Magda, Sergiusz)

1. Adam Lambert - Ghost Town
2. De Mono - Moje miasto nocą
3. Republika - Telefony
4. Edyta Górniak - To nie ja!

Finał (Sergiusz):

1. Raz Dwa Trzy - W wielkim mieście
2. Roxette - It Must Have Been Love
3. Ryszard Rynkowski - Wypijmy za błędy
4. Elvis Presley - Kiss Me Quick
5. Anna Maria Jopek - Ja wysiadam
6. Beyonce - Listen
7. Helena Majdaniec - Jutro będzie dobry dzień


Z: Zapowiedź FM


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
KLIK-83
JTM Spis Team


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 2991
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 27 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Pią 18:43, 05 Maj 2017    Temat postu: Back to top

30.04.2017 r. (niedziela) – FINAŁ KWIETNIA

P: Part Time Lover – Stevie Wonder

Gracze: Arkadiusz (Muminek), Paulina, Agata

Runda 1


1. Musical „Metro” – A ja nie
2. Mike And The Mechanics – Over My Shoulder
3. Natalia Nykiel – Bądź duży
4. Anna Jurksztowicz – Stan pogody
5. Gipsy Kings – Bamboleo

Runda 2

1. Zara Larsson – Lush Life
2. Pectus – Barcelona
3. Grażyna Łobaszewska – Brzydcy
4. Frank Sinatra – New York, New York
5. Tadeusz Chyła – Ballada o cysorzu

III SZYBKIE:

- Na niebie – Biały latawiec (Wawele)

- Na maszcie – Biała flaga (Republika)

- W śniegu – Biała armia (BAJM)

Runda 3 – Arkadiusz, Paulina

1. Cugowscy – Zaklęty krąg
2. Burak Yeter – Tuesday
5. Billy Joel – Uptown Girl
3. Andrzej Dąbrowski – Niewczesna miłość

Finał - Paulina

1. Widziałem ciebie – LOKA
2. Shape Of You – Ed Sheeran

3. Wyjątkowo zimny maj – Maanam
4. Down On My Knees – Ayo
5. W całość ułożysz mnie – Anna Wyszkoni

6. All For Love – Bryan Adams, Sting, Rod Stewart
7. Bezsenność we dwoje – Andrzej Zaucha

K: Mamma Mia (He’s Italiano) – Elena Gheorghe


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez KLIK-83 dnia Pią 18:45, 05 Maj 2017, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Listy piosenek z programu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach