Forum Jaka to Melodia? Strona Główna Jaka to Melodia?
quiz muzyczny


danka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Przedstaw się, przywitaj
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Kasia,Kate



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 338
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Czw 11:44, 06 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

ech Danka Danka kręcisz,ślizgasz się od odpowiedzi na trudne pytania /co jest na twojej mp3/ a jak wchodzę na przyjemniejsze tematy /mężczyzna,do tego uroczy/ to też nie chcesz odpowiedzieć


danka napisał:
Nie jesteś godna tego , żeby się wdawać z Tobą w tak płaską dyskusję....

ech Danka Danka to cała ty
w blasku kamer mówisz "dam wam dzieciaki kuferek" a gdy gasną światła i dziewczynki z widowni proszą byś poczęstowała je czekoladką odmawiasz mając w kieszeni prawie 30 tysięcy za które można by kupić mnóstwo takich kuferków
jeśli zaś chodzi o pomoc to przecież jesteś bogatą kobietą i nie muszisz na forum afiszując się dodawać tych kilku groszy mogłabyś przekazać 10 % wygranej na szczytny cel np. wspomóc jakąś fundację ze strony uroczego Kutluta ale nie Ty taka przecież nie jesteś /będzie brakowac poklasków
Broń Boże nie chcę nic sugerować


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kasia,Kate dnia Pią 14:59, 07 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Jagoda29



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 207
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin

 PostWysłany: Czw 14:53, 06 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Witaj Danusiu, gratuluję bardzo udanego występu. Zadałam sobie ten trud i przeczytałam cały temat i po prostu nie chce mi się tego komentować... Nie bierz sobie do serca tego co napisali zazdrośnicy. Pozdrawiam smile

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Kasia,Kate



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 338
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Czw 15:28, 06 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Ot i cała Polska z której na szczęście niedługo wyjeżdzam.Piszę piszę a Wy i tak swoje wciąż kasujecie moje posty.A jeszcze wczoraj wieczorem na gg Robert pisał "Twoje uwagi są cenne,nie odchodż z forum pod żadnym pozorem"
Jaka jest Danka w realu oceńcie sami : dziś na gg godz.12.10
Danka do mnie:Ale ty stara dupa jesteś !!!!!!
3 dychy to ruina
Ładnie nie ? Nigdy wcześniej nic nie pisałam na temat wyglądu danki ale teraz nie mogę wytrzymać żeby jej powiedzieć-dobrze że nie wyglądam na starą babcię


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
janosik



Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Trojmiasto

 PostWysłany: Czw 18:49, 06 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Po raz 3ci pytam Danka czy ten towarzysz w JTM to Jerzy G i przyjechał na trening przed swoim startem a 2gie pytanko kiedy nagranie FM JTM chyba już się zbliża To Maciek będzie godnym rywalem i z nim masz małe szanse Już się ciesze na ten FM

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
robert



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1508
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 13 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Pabianice
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Czw 18:53, 06 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Kasia,Kate napisał:
A jeszcze wczoraj wieczorem na gg Robert pisał "Twoje uwagi są cenne,nie odchodż z forum pod żadnym pozorem"


Kasiu...ale tego wieczoru Robert pisał...że twoje uwagi są cenne, ale powinnaś je wyrażac łagodniej...Czyżbyś zapomniała tego umieścić???

P.S.
Pisałaś mi również że napiszesz pewnien post bo "umiesz sie przyznac do błędu"...Póki co nie zanosi się na spełnienie tej obietnicy z twojej strony...


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Kasia,Kate



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 338
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Czw 19:15, 06 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

mand napisał:
Danka jest dwulicowa i koniec. Po programie zaproponowala mi ze da mi wszystkie mp3 z wszystkich piosenek granych w melodii. Tylko pod warunkiem ze nikomu nie powiem.

jeśli to nagrania oficjalne z programu to dlaczego Michał miał nic nikomu nie mówić / tego nie rozumiem
to w kwestii słynnej mp3 Danki
jeśli to jej prywatne nagrania to ok !

Robert masz racje ten fragment ominęłam-przepraszam


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
mand
Zablokowany


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 189
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Chełm/Kielce
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Czw 21:01, 06 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Janosik, ten kolo wygral final miesiaca. Ale ogolnie kawal chama z niego. Przedluzal rozpoczenie nagrania bo nie dokonczyl jesc.... :/ Swoj swojego zawsze znajdzie smile

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Noiser



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 2732
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: my home is where I sleep

 PostWysłany: Czw 21:18, 06 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

mand napisał:
Janosik, ten kolo wygral final miesiaca. Ale ogolnie kawal chama z niego. Przedluzal rozpoczenie nagrania bo nie dokonczyl jesc.... :/ Swoj swojego zawsze znajdzie smile


Hehe....czemu mnie to nie dziwi? Wink


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
janosik



Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Trojmiasto

 PostWysłany: Czw 21:29, 06 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Czesc Mand Czyli jak dobrze rozumiem przez tego przyjaciela Danuty tajemniczy Jerzy nastąpiło opóźnienie nagrania bo co kolo przyjechał sobie do Warsaw na Woronicza żeby zjeść sobie obiad czy dobrze rozumiem Mand? No cóż "Gwiazdy" on i Danuta kt nie raczy odpowiedzieć na moje pytania pewnie kuje do FM Jeśli było jak pisze to czy nie mogliście zacząć bez niego przeciez on nie grał???

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
mand
Zablokowany


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 189
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Chełm/Kielce
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Pią 6:55, 07 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

tak, doskonale mnie rozumiesz. Oprocz tego Danka przerwala nagranie bo nagle zachcialo jej sie wody:/ Przeciez to jest chamstwo !!!

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Dominika_Lbn



Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 155
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Pią 8:11, 07 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

To co miała umrzeć tam z pragnienia?smile

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Noiser



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 2732
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: my home is where I sleep

 PostWysłany: Pią 13:41, 07 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Niedługo ,,trójca święta bez skazy" uzna, że Danka jest winna zmianom klimatycznym albo Tsunami w Azji południowej.... Laughing

Janosik ciągle płacze, że mu Danka nie chce odpisać.....popatrz jaki ty pokrzywdzony jesteś biedaku. Olała cie poprostu, ma cie głęboko w tylnej częsci ciała. Taki jesteś ,,mądry" a prostej rzeczy (dlaczego dana osoba ci nie odpisuje) nie potrafisz zrozumieć. Za trudne prawda? A ja założe sie o dyche, że jak pytanie Dance zada Rose, Robert, czy ktokolwiek z ludzi, którzy nie są chorzy z zazdrości, to dostaną odpowiedź tak szybko jak to tylko bedzie możliwe.

Mand jest jeszcze głupiutki i chce zaszpanować jaki to on kozak (szkoda, że w realu już taki kozak nie jest, skoro spuszcza oczy przy bezpośredniej konfrontacji) ale może z tego wyrośnie natomiast dla was stare pierniki to ja już ratunku nie widzę.Bedziecie żyli tą zawiścią aż któregoś dnia wam od tego pompka strzeli i taki bedzie happy end.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Kasia,Kate



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 338
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Pią 19:53, 07 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

SORRY Robert mnie przekonał że nie mam racji w sprawie mp 3 bo jest to prywatna płyta danki

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Emilka
Zablokowany


Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 365
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Mazowieckie

 PostWysłany: Pią 20:00, 07 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Danka, występ FATALNY!
Nie będę Cię bronić o tych Beatlesów bo jak nie znasz Tikaram, to znaczy że nie masz prawa w ogóle tam występować!
Poza tym co co Ty masz do ACE OF BASE?
Np. ja nienawidzę Koterbskiej i co? Ty jesteś lepsza, bo nie lubisz ace of base?


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
janosik



Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Trojmiasto

 PostWysłany: Sob 13:47, 08 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

4ty raz pytanie do Danki jak już było nagranie FM IX07r Kto grał i na pewno była rywalizacja? Danka nie pisz kto wygrał bo domyslam się kto ale napisz skład FM czy grał albo będzie grać Maciek bo na forum pojawiła sie plotka że Maciek sie nie dostał To byłoby fatalne dla widowiska FM i rywalizacji w FM Jesli było juz nagranie FM to Danka pochwal się jak ci poszło? Może sa na forum inni uczestnicy ww FM i podziela się wrażeniami z innymi ze swojej gry?

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez janosik dnia Sob 13:49, 08 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Przedstaw się, przywitaj Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 7 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach