Forum Jaka to Melodia? Strona Główna Jaka to Melodia?
quiz muzyczny


2011 - Odcinki specjalne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Listy piosenek z programu / 2011
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
kosik
JTM Spis Team


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 945
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Końskie
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Nie 20:22, 15 Maj 2011    Temat postu: Back to top

15.05.2011 Niedziela

Gracze: Łukasz,Agnieszka, Mateusz

RUNDA I

1. Anna Jantar - NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK
2. Andrzej Piaseczny - ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA
3. Ricchi e Poveri - ACAPULCO
4. Budka Suflera - TAKIE TANGO
5. Katerine - AYO TECHNOLOGY

RUNDA II

1. Lady Pank - KRYZYSOWA NARZECZONA
2. Golec uOrkiestra - BO LATO ROZPALA
3. Natalia Kukulska - WIERNOŚĆ JEST NUDNA
4. Dire Straits - SULTANS OF SWING
5. Toto - AFRICA

RUNDA III

1. T.Mankiewiczówna i A.Żabczyński - NIE KOCHAĆ W TAKĄ NOC TO GRZECH
2. Doris Day - SENTIMENTAL JOURNEY
3. Matt Pokora - CATCH ME IF YOU CAN
4. Varius Manx - ORŁA CIEŃ
5. Banjo Band - JOZIN Z BAZIN

FINAŁ

1. Ich Troje - POWIEDZ
2. Boney M - BELFAST
3. Lombard - PRZEŻYJ TO SAM
4. Sabrina - BOYS
5. Chłopcy z Placu Broni - O! ELA
6. Maanam - KOCHAM CIĘ KOCHANIE MOJE
7. Krzysztof Krawczyk - ZA TOBĄ PÓJDĘ JAK NA BAL


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
bezsenna
JTM Spis Team


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 1102
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: klodnica g./ lbn
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 20:35, 15 Maj 2011    Temat postu: Back to top

14.05.2011 (Sobota) Turniej Miast

Gracze: Małgorzata - Grójec , Michał – Skarżysko Kamienna, Marcin – Nowy Sącz

Runda 1

1. Krywań – SZALAŁA, SZALAŁA
2. Marek Grechuta – NIE DOKAZUJ
2. Zbigniew Kurtycz – CICHA WODA
3. Los szczęścia – IF ONLY YOU
4. Wały Jagiellońskie – CÓRKA RYBAKA

Runda 2

1. Ira – SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO JORKU
2. Andrzej Dąbrowski – DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK
3. Betty Everett – THE SHOOP SHOOP SONG
4. Formacja Nieżywych Schabuff – ŁAWKA
5. Baccara – YES SIR, I CAN BOOGIE

3 szybkie

1. Stępa – WIO KONIKU
2. Kłusem – Z KOPYTA KULIG RWIE
3. Galopem – PĘDZĄ KONIE

Runda 3

1. Zucchero – VEDO NERO
2. Rena Rolska – DESZCZ
3. Geri Halliwell – IT’S RAINING MEN
4. Lady Pank – MNIEJ NIŻ ZERO


Finał

1. CO TY TUTAJ ROBISZ – Elektryczne Gitary

K: Urszula – KONIK NA BIEGUNACH


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez bezsenna dnia Nie 20:36, 15 Maj 2011, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
puszek_o
JTM Spis Team


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 220
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin\Łaszczów

 PostWysłany: Nie 10:23, 22 Maj 2011    Temat postu: Back to top

21.05.2011 (Sobota) Ulubieńcy widzów

Gracze: Judyta, Łukasz (Łukasz rolnik), Mariusz

Runda 1

1. Skiba – KAŻDY COŚ MA
2. Lady Gaga – JUST DANCE
3. Romina Power i Al Bano - FELICITA
4. Labelle - LADY MARMALADE
5. Maryla Rodowicz - MAŁGOŚKA

Runda 2

1. Zbigniew Wodecki - OPOWIADAJ MI TAK
2. Janusz Gniatkowski - KUBA WYSPA JAK WULKAN GORĄCA
3. Natalia Kukulska - W BIEGU
4. In-Grid - MAMA MIA
5. Hanka Ordonówna - NA PIERWSZY ZNAK

3 szybkie

1. Na lądzie – ROWER (Lech Janerka)
2. W powietrzu – MOTYLEM JESTEM (Irena Jarocka)
3. Na wodzie – JESZCZE SIĘ TAM ŻAGIEL BIELI (Alicja Majewska)

Runda 3

1. Skaldowie - DOPÓKI JESTEŚ
2. Sylwia Grzeszczak & LIBER - MIJAMY SIĘ
3. Martin Solveig - HELLO
4. The Art Comapany - SUZANA
5. Lombard - SZKLANA POGODA

Finał

1. A KIND OF MAGIC – Queen
2. SUPERMENKA - Kayah
3. HEY HI HELLO – Shaun Baker & Maloy
4. CHŁOPCY RADAROWCY – Andrzej Rosiewicz
5. RELAX, TAKE IT EASY - Mika
6. U CIOCI NA IMIENINACH – Stanisław Grzesiuk
7. JEDWAB – Róże Europy

Z dedykacją dla Kamcia, który spis powyższy spisał smile


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
kosik
JTM Spis Team


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 945
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Końskie
Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Nie 19:51, 22 Maj 2011    Temat postu: Back to top

22.05.2011 (Niedziela)

Gracze: Zbigniew Wodecki, Joanna Trzepiecińska, Adam Woronowicz

RUNDA I

1. E.Górniak i M.Szcześniak - DUMKA NA DWA SERCA
2. Zucchero - BAILA (SEXY THING)
3. Elektryczne Gitary - KILER
4. Halina Kunicka - OD NOCY DO NOCY
5. Katarzyna Sobczyk - TRZYNASTEGO

RUNDA II

1. Janusz Laskowski - KOLOROWE JARMARKI
2. Natasza Zylska - BAJO BONGO
3. Golec uOrkiestra - ŚCIERNISCO
4. Big Cyc - MAKUMBA
5. Caro Emerald - A NIGHT LIKE THIS

RUNDA III

6. Maciej Kossowski - DWUDZIESTOLATKI
1. Zbigniew Wodecki - TEATR NAS UCZY ŻYĆ
5. Frank Sinatra - NEW YORK, NEW YORK
3. Wilki - BAŚKA

FINAŁ

1. Katarzyna Sobczyk - MAŁY KSIĄŻĘ
2. Urszula - MALINOWY KRÓL
3. Franek Kimono - KING BRUCE LEE KARATE MISTRZ
4. Kombi - KRÓLOWIE ŻYCIA
5. Ałła Pugaczowa - KRÓLOWIE MOGĄ WSZYSTKO
6. Monika Borys - CO TY KRÓLU ZŁOTY
7. Skaldowie - KRÓLICZEK


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
marylka
JTM Spis Team


Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 503
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Puszczasie
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Czw 20:25, 15 Wrz 2011    Temat postu: Back to top

Niedziela, 11.09.2011

P: Wanda i Banda - Hi Fi Superstar

Gracze: Edyta, Marcin (Marcinq), Monika

Runda 1
1. Zucchero - Baila (Sexy Thing)
2. Lady Gaga - Born This Way
3. Karin Stanek - Malowana lala
4. Lou Bega - Mambo No. 5
5. Eugeniusz Bodo - Już taki jestem zimny drań

Runda 2
1. Gloria Estefan - Conga
2. Bogusław Mec - Na pozór
3. Lady Gaga - Just Dance
4. Czesław Niemen - Płonąca stodoła
5. Shaun Baker feat. Maloy - Hey Hi Hello

Runda 3
1. Piosenka z filmu - Lata dwudzieste, lata trzydzieste
2. Blue Cafe - Buena
3. Janusz Gniatkowski - Kuba wyspa jak wulkan gorąca

Finał: Monika
1. Elektryczne Gitary - Włosy
2. Michael Jackson - Bad
3. Jurij Shatunov - Biełyje rozy
4. Krzysztof Krawczyk - Za Tobą pójdę jak na bal
5. Mika - Relax, Take It Easy
6. Bolter Band - Daj mi tę noc
7. Budka Suflera - Takie tango


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Kate11
JTM Spis Team


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krasnystaw
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 18:54, 16 Paź 2011    Temat postu: Back to top

NIEDZIELA, 16.10.2011 TURNIEJ MIAST

P: Chris Rea - Auberge

GRACZE: Mrągowo - Paweł, Krosno - Marzena, Wieliczka - Robert Sz.

I RUNDA (wg kolejności wybierania)

1. Maria Koterbska - Augustowskie noce (R)
2. Natalia Oreiro - Cambio Dolor (P)
3. Queen - A Kind Of Magic (P)
4. Grażyna Łobaszewska - Czas nas uczy pogody (P)
5. Elvis Presley - Blue Suede Shoes (P)

II RUNDA

1. Dire Straits - Sultans Of Swing (R)
2. Mr. Mister - Broken Wings (P)
3. Skaldowie - Dopóki jesteś (P)
4. Varius Manx - Ten sen (R)
5. Shakin' Stevens - Marie, Marie (R)

III RUNDA

6. Edith Piaf - La Vie En Rose (-)
1. Melanie Fiona - Monday Morning (R)
5. Edyta Górniak - Jak najdalej (R)

FINAŁ

1. Felicita - Al Bano & Romina Power
2. Brunetki, blondynki - Jan Kiepura
3. Słodycze - Golec uOrkiestra
4. Abracadabra - Steve Miller Band
5. Hello Dolly - Louis Armstrong
6. Wypijmy za błędy - Ryszard Rynkowski
7. Hands Up - Ottawan


K: Ottawan - Hands Up


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kate11 dnia Nie 19:17, 23 Paź 2011, w całości zmieniany 2 razy
 
Zobacz profil autora
Kate11
JTM Spis Team


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krasnystaw
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 19:17, 23 Paź 2011    Temat postu: Back to top

NIEDZIELA, 23.10.2011 ULUBIENI ZAWODNICY

P: Rosemary Clooney - Sway

GRACZE: Małgosia (kopciuszek56), Marta, Michał

RUNDA I (wg kolejności wybierania)

1. Michael Jackson - Human Nature (Mał)
2. Blue Cafe - Do nieba, do piekła (Mar)
3. Republika - Mamona (Mi)
4. Aya RL - Skóra (Mał)
5. Jerzy Połomski - Daj (Mi)

RUNDA II

1. Urszula Sipińska - Poziomki (Mar)
2. Ewa Demarczyk - Rebeka (Mar)
3. Kasia Kowalska - Antidotum (Mał)
4. Liza Minelli - Cabaret (Mi)
5. Garou - Gitan (Mał)

RUNDA III

5. Tola Mankiewiczówna - Odrobinę szczęścia w miłości (Mar)
1. Marek Grechuta - Nie dokazuj (Mar)
3. Natasza Zylska - Mexicana (Mar)

FINAŁ

1. Layla - Eric Clapton
2. Moje miasto nocą - De Mono
3. Enigma - Amanda Lear
4. Niekochanie - PIN
5. Fever - Brenda Lee
6. Jedwab - Róże Europy
7. Róbmy swoje - Wojciech Młynarski


K: Amanda Lear - Enigma


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Kate11
JTM Spis Team


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krasnystaw
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 20:02, 06 Lis 2011    Temat postu: Back to top

NIEDZIELA, 06.11.2011 TURNIEJ MIAST

P: Niedziela będzie dla nas - Niebiesko-Czarni

GRACZE: Alicja (Białowieża), Grzegorz (Zamość), Agnieszka (Tuchola)

RUNDA I

1. Golec uOrkiestra - Lornetka
2. Maryla Rodowicz - Dzięcioł i dziewczyna
3. Zbigniew Wodecki - Chałupy Welcome To
4. Domenico Modugno - Volare
5. Perfect - Ale wkoło jest wesoło

RUNDA II

1. Mr. President - Coco Jumboo
2. Big Cyc - Rudy się żeni
3. Los szczęścia - Prócz Ciebie nic (Kayah & Krzysztof Kiljański)
4. Słynny walc - Nad pięknym modrym Dunajem
5. Blue Cafe - Czas nie będzie czekał

RUNDA III

1. Tola Mankiewiczówna & Aleksander Żabczyński - Nie kochać w taką noc to grzech
2. Dżem - Czerwony jak cegła
5. Lou Bega - Mambo No. 5
3. Edyta Górniak - To nie ja
6. Czarno-Czarni - Nogi

FINAŁ (Grzegorz)

1. O Ela - Chłopcy z Placu Broni
2. Waterloo - ABBA
3. Najwięcej witaminy - Andrzej Rosiewicz
4. Milord - Edith Piaf
5. Aleksander Żabczyński - Już nie zapomnisz mnie
6. Daj mi tę noc - Bolter Band
7. The Final Countdown - Europe


K: Mambo No. 5 - Lou Bega


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kate11 dnia Nie 21:30, 06 Lis 2011, w całości zmieniany 3 razy
 
Zobacz profil autora
Michaś
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 1108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 44 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Nie 19:15, 20 Lis 2011    Temat postu: Back to top

Niedziela 13.11.2011

P: Julio Iglesias - Amor

Gracze: Iliana, Jarek, Jakub (kubzik)

RUNDA I

3. Stevie Wonder - I Just Called to Say I Love You
4. Andrzej Piaseczny - Chodź, przytul, przebacz
2. VOX - Bananowy song
5. Ewa Farna - Bez łez
1. Basia - Baby You're Mine


RUNDA II

2. Michael Jackson - Billie Jean
3. Feel - A gdy jest już ciemno
5. Eric Clapton - Tears in Heaven
4. Urszula - Konik na biegunach
1. Partita - Dwa razy dwa


RUNDA III (Jakub, Jarek)

2. Skaldowie - Dopóki jesteś
3. Boney M. - Ma Baker
5. Zbigniew Wodecki - Teatr uczy nas żyć
4. Kombi - Słodkiego, miłego życia
6. Lech Janerka - Rower


FINAŁ (Jakub)

1. Golec uOrkiestra - Pędzą konie
2. Ottawan - Hands Up
3. Elektryczne Gitary - Kiler
4. Desireless - Voyage, voyage
5. Lombard - Szklana pogoda
6. Wanda i Banda - Hi Fi
7. George Michael - Wake Me Up Before You Go Go


K: George Michael - Wake Me Up Before You Go Go


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michaś dnia Nie 20:49, 20 Lis 2011, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Kate11
JTM Spis Team


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krasnystaw
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 21:00, 20 Lis 2011    Temat postu: Back to top

20.11.2011, NIEDZIELA - ODCINEK JESIENNY

P: Kaja Paschalska - Przyjaciel od zaraz

GRACZE: Wiesia, Michał (puszek_o), Ania (Labienia)

RUNDA I

1. Halina Frąckowiak - Napisz proszę
2. Róże Europy - Jedwab
3. Helena Vondráčková - Malovaný džbánku smile
4. Irena Jarocka - 100 lat czekam na Twój list
5. Alison Moyet - Love Letters

RUNDA II

1. Oceana - Lala
2. Los szczęścia - Napiszę do ciebie z dalekiej podróży - Henryk Fabian
3. Piotr Szczepanik - Puste koperty
4. De Mono - Moje miasto nocą
5. Krzysztof Krawczyk - Mój przyjacielu

RUNDA III

6. Golec uOrkiestra - Życie jest muzyką
1. Frank Sinatra - New York, New York
5. Doda - XXX

FINAŁ
(Wiesia)

1. Wypijmy za błędy - Ryszard Rynkowski
2. Conga - Gloria Estefan
3. Augustowskie noce - Maria Koterbska
4. Jozin z bazin - Ivan Mladek
5. Każdy coś ma - Skiba
6. Chihuahua - DJ Bobo
7. Kocham cię kochanie moje - Maanam



P: Krzysztof Krawczyk - Mój przyjacielu


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kate11 dnia Nie 22:18, 20 Lis 2011, w całości zmieniany 3 razy
 
Zobacz profil autora
Kate11
JTM Spis Team


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krasnystaw
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 22:17, 04 Gru 2011    Temat postu: Back to top

04.12.2011, NIEDZIELA - BARBÓRKA

P: Janusz Gniatkowski - Kuba wyspa jak wulkan gorąca

GRACZE: Basia, Irek, Adam Cz.

RUNDA I (wg kolejności wybierania)

1. The Beach Boys - Barbara Ann
2. Barbra Streisand - Woman In Love
3. Barbara Krafftówna - W czasie deszczu dzieci się nudzą
4. Rosemary Clooney - Sway
5. Czerwone Gitary - Historia jednej znajomości

RUNDA II

1. Aleksander Żabczyński - Już nie zapomnisz mnie
2. Oceana - Pussycat On A Leash
3. Basia - Baby, You're Mine
4. Reni Jusis - Zakręcona
5. Kombii - Pokolenie

RUNDA III

1. Zbigniew Kurtycz - Cicha woda
2. Martin Solveig - Hello
3. Michael Jackson - Heal The World
4. Barbara Stępniak & Grzegorz Turnau - Bombonierka

FINAŁ (Basia)

1. Baśka - Wilki
2. Parostatek - Krzysztof Krawczyk
3. Karlik - Biesiadne
4. Volare - Gipsy Kings
5. Dziewczyny lubią brąz - Ryszard Rynkowski
6. Sex Bomb - Tom Jones
7. Słodkiego miłego życia - Kombi


K: Zespół Śląsk - Karlik


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kate11 dnia Nie 22:19, 04 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Kate11
JTM Spis Team


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krasnystaw
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 21:50, 11 Gru 2011    Temat postu: Back to top

11.12.2011, NIEDZIELA - FINAŁ KWARTAŁU

P: Maciej Kossowski - Agatko pocałuj

GRACZE: Emilka (Emi), Grzegorz R., Krzysio (JamieC)

RUNDA I (wg kolejności wybierania)

1. Aya RL - Skóra (G)
2. Andrzej Rosiewicz - Czy czuje pani cza-czę? (G)
3. Urszula - Konik na biegunach (K)
4. Amy Winehouse - Back to Black (E)
5. Rihanna - Umbrella (G)

RUNDA II

1. Słynne tango Rodrigueza - La Cumparsita (K)
2. Jadwiga Andrzejewska & Helena Grossówna - Ach, jak przyjemnie (K)
3. Rosemary Clooney - Mambo Italiano (E)
4. Ewa Farna - Bez łez (G)
5. Edyta Górniak - To nie tak jak myślisz kotku (E)

DOGRYWKA

Brathanki - Czerwone korale (E)

RUNDA III

2. Rena Rolska - Deszcz (E)
1. Matt Pokora - Catch Me If You Can (E)
4. Bayer Full - Majteczki w kropeczki (G)
3. Maria Koterbska - Parasolki (E)

FINAŁ (Emilka)

1. Powrócisz tu - Irena Santor
2. I Feel Good (I Got You) - James Brown
3. Czerwone słoneczko - Dwa Plus Jeden
4. Belfast - Boney M.
5. Z wielkiej nieśmiałości - Bogusław Mec
6. Sweet Home Chicago - The Blues Brothers
7. Port - Krzysztof Klenczon (Trzy Korony)


K: Eurythmics - Sweet Dreams


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kate11 dnia Nie 21:51, 11 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Kate11
JTM Spis Team


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krasnystaw
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Pon 22:39, 19 Gru 2011    Temat postu: Back to top

18.12.2011, NIEDZIELA - TURNIEJ MIAST

P: Jerzy Połomski - Czy Pani mieszka sama?

GRACZE: Maja (Rabka), Karol(karolus1985) (Giżycko), Marta (Kołacinek)

RUNDA 1

1. Wham! – Last Christmas
2. Ricchi E Poveri – Acapulco
3. Formacja Nieżywych Schabuff – Ławka
4. Elvis Presley – Always On My Mind
5. Lady Pank – Zostawcie Titanica

RUNDA 2

1. Europe – Final Countdown
2. Skaldowie – Z kopyta kulig rwie
3. Michael Jackson – Bad
4. Los szczęścia – Cicha Noc
5. Tola Mankiewiczówna – Odrobinę szczęścia w miłości

RUNDA 3

4. Coldplay – Viva La Vida
6. Blue Cafe – Nie nie
3. Eugeniusz Bodo – Już taki jestem zimny drań
2. Bogusław Mec – Mały biały pies
5. Piotr Szczepanik – Kochać

FINAŁ (Marta)

1. Czy pamiętasz tę noc w Zakopanem? - Czarno-Czarni
2. Sweet Dreams - Eurythmics
3. Mniej niż zero - Lady Pank
4. Cała sala śpiewa - Jerzy Połomski
5. Chałupy welcome to - Zbigniew Wodecki
6. Golden Eye - Tina Turner
7. Byłaś serca biciem - Andrzej Zaucha


K: Suddenly - Arash


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kate11 dnia Pon 22:40, 19 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Labienia
JTM Spis Team


Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1111
Przeczytał: 10 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Białystok
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Wto 0:13, 27 Gru 2011    Temat postu: Back to top

Poniedziałek 26.12.2011 r.

P: Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

Gracze: Agnieszka, Szymek, Łukasz (Łukasz rolnik)

RUNDA I
1. Alexander Rybak - Fairytale
2. No To Co - Hej bystra woda
5. ABBA - Fernando
4. Tony Renis - Quando Quando Quando
3. Ewa Farna - Bez łez

RUNDA II
3. Kolęda - Przybieżeli do Betlejem
2. Ricky Martin - She Bangs
4. Skaldowie - Z kopyta kulig rwie
1. Harold Melvin & The Blue Notes - If You Don't Know Me By Now
5. Los Szczęścia - Co Ty królu złoty /Monika Borys/

RUNDA III
1. Michael Bublé - Feeling Good
2. Doda - Bad Girls
6. Liza Minelli - New York New York

FINAŁ
1. BLACK AND WHITE - Kombi
2. BO LATO ROZPALA -Golec uOrkiestra
3. BIEŁYJE ROZY - Juri Szatunow
4. BRUNETKI, BLONDYNKI - Jan Kiepura
5. COCO JAMBOO - Mr President
6. NIE MA JAK POMPA - Maryla Rodowicz
7. DARY LOSU - Ryszard Rynkowski


K: Liza Minelli - New York New York


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Labienia dnia Wto 21:36, 27 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Kate11
JTM Spis Team


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krasnystaw
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Śro 1:52, 28 Gru 2011    Temat postu: Back to top

NIEDZIELA, 25.12.2011

P: Last Christmas - Wham!

GRACZE: Grażyna Brodzińska, Małgorzata Walewska, Zbigniew Wodecki

RUNDA I

- Jane Morgan - Oczarowanie
- Zbigniew Wodecki - Tak bardzo wierzę w nas
- Bing Crosby - White Christmas
- Skaldowie - Życzenia z całego serca
- Tadeusz Miller - Czy pamiętasz tę noc w Zakopanem?

RUNDA II

- Trini Lopez - Besame Mucho
- Tadeusz Olsza - Bo to się zwykle tak zaczyna
- Kolęda - Cicha noc

RUNDA III

3. Kolęda - Dzisiaj w Betlejem
4. Irene Cara - Flashdance... What A Feeling
1. Hanka Ordonówna - Miłość ci wszystko wybaczy

FINAŁ

1. Zacznij od Bacha - Zbigniew Wodecki
2. Nad wszystko uśmiech twój - Zbigniew Wodecki
3. Chałupy welcome to - Zbigniew Wodecki
4. Pszczółka Maja - Zbigniew Wodecki
5. Opowiadaj mi tak - Zbigniew Wodecki
6. Izolda - Zbigniew Wodecki
7. Z Tobą chcę oglądać świat - Zbigniew Wodecki & Zdzisława Sośnicka


K: Barcelona


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kate11 dnia Śro 14:59, 28 Gru 2011, w całości zmieniany 6 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jaka to Melodia? Strona Główna -> Listy piosenek z programu / 2011 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach